Draugaujame ilgai, tačiau jis vengia kalbų apie vestuves

(1)

Įprasta manyti, kad ultimatumais verčiau nesišvaistyti. Tačiau kartais kaip tik jie ir išjudina vaikiną. Ypač jei drauge esate jau palyginti ilgai, o jis nė neketina kurti rimtesnių planų. Tik būk delikati!

Su vaikinu draugaujame jau porą metų, gyvename kartu. Man atrodo, kad vestuvės – natūralus sekantis žingsnis mūsų santykiuose, tačiau nuo šios temos vaikinas visada išsisuka. Galbūt aš klystu ir pernelyg anksti apie tai galvoju? Iš kitos pusės, juk nieko baisaus bent jau pasikalbėti ir išsiaiškinti kiekvieno iš mūsų poziciją šiuo klausimu.


Kada prabilti...


Kiekvienos poros santykiai rutuliojasi skirtingu greičiu, tad negali nustatyti konkrečios dienos, kai galėsi užduoti jam konkretų klausimą — kada? Galimi nebent rekomendacinio pobūdžio patarimai. Bet kuriuo atveju keturi penki mėnesiai drauge — tikrai per maža, kad galėtum reikalauti sužadėtuvių žiedo. Jūs vis dar stengiatės vienas kitą pažinti, ir tokios kalbos vaikiną gali gerokai išgąsdinti. Kita vertus, kelerius metus laukti irgi neverta. Kalbą apie bendrą ateitį normalu pradėti išdraugavus metus.


... kaip prabilti...


Jei droši tiesmukai, ultimatumas gali skambėti kaip grasinimas — vaikinas pasijus kaip į narvą speičiamas liūtas (alio, o kur laisvi medžioklės plotai?). Kalbėdama būk rami bei tvirta.


Apskritai prabilk apie tai tik tada, jei pastaruoju metu dažnokai galvoji apie santuoką. Nes jei atakuosi jausmams verdant, atrodysi gana desperatiškai, o tada išklausyti tave vaikinui bus itin sudėtinga. Išsirink ramų laiką ir vietą.


Būk tiesi. Vyrai užuominas supranta prastai, tad išdėsčiusi mintis tiesiai šviesiai greičiau sulauksi rezultatų. Ką sakyti? Ogi tai, jog įsivaizduoji su juo bendrą ateitį ir norėtum žinoti, ar ir jis taip mano. Arba: “Man labai patinka su tavimi būti, norėčiau, kad mūsų santykiai pereitų į naują lygį. Man smalsu, ar ir tu taip jautiesi.”


... ir kodėl nutilti


Nesitikėk, kad jis ims ir iš karto pasipirš. Prisimink: juk pati turėjai laiko visa tai apmąstyti, o jam ši situacija nauja. Duok vaikinui kelias savaites susivokti, ką jis mano apie tai, ką pasakei. Nusistatyk datą, kai galėsi pratęsti pokalbį, o iki to laiko neprimink, nespausk, neterorizuok. Kai jis apsispręs, ko nori, ateis tavo eilė daryti sprendimus. Tu gali pasiūlyti jam būti su tavimi. Bet priversti negali. Jei vaikinas dar nepasirengęs, rinkis, lauksi ar judėsi toliau be jo. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis