Tokios merginos niekam nelinkėčiau

(2)

Vyrų išpažinčių skrynelėje dar daug smagių (ir ne visai) istorijų apie merginas – dabartines ir buvusias, mylėtas ir kartais tokias nepakenčiamas. Ką jau ten skrynelė... Visa Pandoros skrynia!

Veidrodėli, pasakyk...


Eksė mane pribaigdavo savo fraze Ar matei, kaip visi į mane žiūrėjo? Jai buvo svarbu, kad įžengus į patalpą visi bent nanosekundę atsisuktų į ją. Esu gerokai vyresnis, todėl bandžiau aiškinti, kad dabar nebelabai lengva žmones nustebinti. Tačiau tik tiek pasakyti spėdavau, nes ji nenorėjo klausytis. Sakysit, neskyriau jai dėmesio? Dar ir kiek skyriau. Neiškentęs vieną dieną juokais pasiūliau pasiimti veidrodėlį, o kai eis pro žmones prie baro, per jį patikrinti, kiek galvų į ją pasisuko. Galiausiai išsiskyrėme, nes mūsų vertybės akivaizdžiai nesutapo. Dabar gyvena su savęs vertu. Abu rūpinasi tais pačiais dalykais — savo išskirtiniu įvaizdžiu.


Gyvenanti svetimus gyvenimus


Mano buvusi mergina kalbėdavo neužsičiaupdama. Viskas būtų buvę gerai, bet visos jos kalbos sukosi aplink drauges, pažįstamus ir netgi pažįstamų pažįstamus. Tipinės jos frazės, tariamos gana dramatišku balsu, skambėdavo maždaug taip: Tu įsivaizduoji, ką ji sau leidžia?! Aš tai jos vietoje... Viskas, savaime suprantama, tik iš blogosios pusės. Kartais atrodydavo, kad svetimi gyvenimai yra jos gyvybinė energija. Išsiskyrėme, kai susiprotėjau, kad savo merginos visai nepažįstu. Žinau tik tai, kaip ir kuo gyvena jos draugai ir kiti aplinkiniai.


Nelaikanti liežuvio už dantų


Su ta mergina draugavau ilgiau nei metus. Kartu negyvenome, tačiau pažinojau jos draugus ir artimuosius, net mūsų šeimos bendravo. Kartais pasipykdavome, vėliau susitaikydavome – viskas, kaip įprastuose santykiuose. Kai viena iš jos draugių leptėlėjo kažkokią nemalonią repliką į mano pusę, numojau ranka. Tačiau kuo toliau, tuo dažniau pradėjau pastebėti kreivus jos artimųjų žvilgsnius ir netgi subtilius pamokymus. Paklausiau draugės, kas čia vyksta, o ji tik pečiais gūžtelėjo, esą nieko nepastebėjusi. Ir vieną dieną yla išlindo iš maišo: dėl kažko supykusi jos geriausia draugė išdėjo mane į šuns dienas ir pasiūlė mano merginai greičiau skirtis su šituo nevykėliu. Pasirodo, kiekvieną mūsų santykių smulkmeną draugė atraportuodavo visiems savo artimiesiems. Aišku, gerais dalykais ji nesidalindavo, tik tuo, ką blogo aš padariau. Natūralu, kad jų akyse aš smukau žemiau plintuso. Ačiū, tokios moters man gyvenime nereikia ir kitiems nelinkėčiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis