Kiekviena tavo emocija – tai ženklas, kad buvusiojo iš savo gyvenimo taip ir neišstūmei

Kartais neapykanta pririša labiau, nei meilė.

„Nuoširdžiai nekenčiu savo ex`o. Išsiskyrėme daugiau nei prieš metus, tačiau buvusiojo šešėlis niekaip neišsisklaido. Iš pradžių maniau, kad su laiku negatyvios emocijos aprims, tačiau jos niekur nedingsta ir išlenda pačiose netikėčiausiose vietose, ypatingai bendraujant su kitais vyrais. Net minties apie šiltus jausmus buvusiajam negali būti, tačiau kodėl man tai vis dar trukdo kurti naujus santykius?“


Gal jis buvo užkietėjęs egoistas. Išlepęs mamyčiukas. Š... gabalas lovoje. Kad ir koks būtų buvęs vaikinas, jei kai kurios jo savybės vis dar kelia tau negatyvių emocijų audrą, deja, nesi susidorojusi su senais santykiais. Tu nekenti, tu siunti, tau skauda — visa tai rodo, jog jausmai tebeputoja. Nesvarbu, kokiomis emocijomis taškaisi — ar teigiamomis, ar neigiamomis: jos rodo, kad praeitis gyva, o eksas — toli gražu dar ne eksas tiesiogine šio žodžio prasme.


Vienas požymių, kad esi pasirengusi naujiems santykiams, — tai atsisveikinimas su senaisiais. O taip nutiks, kai nebepuoselėsi jokių lūkesčių ar pretenzijų, susijusių su buvusiu partneriu. Tu nebedėsi jo į šuns dienas kalbėdama su draugėmis. Nebeskaičiuosi išverktų ašarų, nelauksi atgailos ar momento, kai likimas atkeršys tam netikėliui už visas tavo kančias.


Be abejo, aistros malšta pamažu — priklausomai nuo jūsų santykių trukmės, nuo jausmų stiprumo, įvairių kitų niuansų. Skyrybomis pamiršti, išmokti gyventi be mylimo žmogaus reikia laiko. Mažų mažiausia pusmečio, bet gal net ir kelerių metų. Laikas gydo — bet tik tada, jei jam tai leidi.


Jei nežinai, kodėl mintys apie buvusįjį niekaip nepalieka, pabandyk į viską pažiūrėti kitu kampu. Tokiais atvejais moterys linkusios apverkti ne tiek tai, kas buvo, kiek praleistas galimybes. Santykių pradžioje iki išprotėjimo idealizavusi partnerį, tu akimirksniu gali nusviesti jį nuo pjedestalo. Beprotiška meilė virsta ne mažiau aistringa neapykanta. Nes tas gaidys ne tik nuvylė tavo lūkesčius — jis sudaužė tavo laimingos ateities viziją. Blogiausia, jog tokiu atveju nuostatą visi vyrai — kiaulės taikai nė vienam neleisdama bent pabandyti įrodyti, kad taip nėra.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis