Vaikinų išpažintys: jūs neįsivaizduojate, kaip mane nervina toks elgesys...

Oi... ir mus daug kas nervina! Bet šį saldainiuką pasiliksime kitam kartui.

Būdama su manimi mano mergina niekuomet nesikeikia. Apskritai, jinai iš tų ramiųjų tipo, tuo man ir patiko! Nežinau, koks demonas į ją įsikūnija susitikus su mano draugais. Ten ne tik keiksmai pasipila. Pasirodo, maniškė dar ir nešvankių juokelių mėgėja. Kai važiuojame namo, vėl sugrįžta tikroji mano mergina - tyli, jautri, švelni. Nesuprantu, su kuo aš iš tiesų draugauju.


Draugei visada vaidenasi nemalonūs kvapai. Pirmiausia pauosto savo pažastis, tada sumurma smirda, fe fe. Ir puola purkštis kvepalais. Vis bandau perkalbėti, kad jokio kūno kvapo, išskyrus prancūziškus kvepalus, ji seniai nebeturi, bet mergina netiki. Purškiasi kvapais kas kelias valandas ir vis patikrina pažastis. Atrodo kaip nenormali.


Vos pamačiusi veidrodį, mano mergina puola spaudyti spuogus. Įstringa ties savo atvaizdu kokį pusvalandį. Atsigręžia raudonomis dėmėmis nubertu veidu – baisu žiūrėt. Bėda, kad tas raudonis nepraeina per keletą minučių. Nagais išvagotu veidu ji drąsiai eina į parduotuvę ar kavinę. Bandžiau gražiai užsiminti, kad vaizdelis atrodo ne kaip. Spėkit, ką jinai padarė? Užtepė papildomą pudros sluoksnį, tarsi egzistuotų tokia pudra, kuri galėtų visa tai užmaskuoti!


Mano mergina prieš kalbėdama telefonu būtinai į ragelį nusikosti. Sakyčiau, krenkščia kaip senė! Kai susipažinome, mane tai nervino, nes vietoj labas išgirsdavau tikrai ne pačius maloniausius garsus. Paskui įpratau ir tos įžangos nebegirdėjau. Tačiau matau, kaip ši kalbėjimo maniera nervina kolegas (dirbame kartu).


Mano mergina tiki visokiomis burtininkėmis ir kas kelis mėnesius bėga sužinoti savo ateities, ar gera kryptimi juda jos gyvenimas, kokie bus mūsų santykiai po vestuvių... Vis jai atkalbinėju, kad švaisto pinigus. Tos bobutės nė velnio nieko nemato, aš irgi galiu paburti iš alaus putos ar pistacijų kevalų. Kol kas apie ateities spėjikes kalbamės juokais, bet matau, kad draugė nesiliaus. Ji šventai tiki: tos bobelės geriau žino, kaip jai gyventi. Maža to, nori, kad ir aš drauge pas būrėjas eičiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis