3 Zodiako ženklai, kurių spalio mėnesį laukia permainos meilės srityje

Šiems Zodiako ženklams spalio mėnesis santykių srityje bus tikrai ypatingas!

JAUTIS


Į Jaučio gyvenimą spalio mėnuo gali atnešti kardinalias permainas. Viskas priklausys tik nuo tavo pačios norų ir pastangų – dabar tinkamas metas priimti sprendimus ir siekti užsibrėžtų tikslų. Tad apie pokyčius santykių srityje jau ilgokai svarstančioms Jaučio ženklo atstovėms reikėtų nesnausti ir griebtis plano įgyvendinimo. Vienoms tai reikš galutinį tašką ir naujo etapo pradžią, kitoms – didelį žingsnį jau esamuose santykiuose. Liūdėti neteks ir vienišėms, nes naujos pažintys šiuo metu turi daug potencialo virsti rimtais įsipareigojimais.


MERGELĖ


Spalio mėnuo meilės srityje gali būti kiek chaotiškas gerąja to žodžio prasme. Tavyje prabudusi vidinė aistra skatins ieškoti naujų potyrių. Norėsis numoti į viską ranka ir leisti sau pagyventi be jokių taisyklių ar apribojimų. Tavo asmeniniam gyvenimui tai gali išeiti į naudą. Itin perspektyvios šį mėnesį bus naujos, gana netikėtos pažintys. Dabar užsimezgę draugiški ir neįpareigojantys santykiai palaipsniui gali virsti karštais jausmais. Ir kalbame ne tik apie vienišas Mergelių ženklo atstoves – pagundų gali neišvengti ir turinčios antrąją pusę.


SKORPIONAS


Skorpionių gyvenime išaušo lemiama akimirka: metas apsispręsti ko tu nori ir priimti sprendimus. Ypatingai tai liečia tas ženklo atstoves, kurioms santykių perspektyvos jau kurį laiką kelia nerimą. Būtent dabar yra tas metas, kada turėtum aiškiai susidėlioti savo prioritetus ir garsiai išsakyti savo norus. Staiga prabudęs pasitikėjimas savimi ir prigimtinė charizma pastūmės tave nesėdėti vietoje, o tai neliks nepastebėta. Nenustebk, jei netikėtai dėmesį ir vėl pradės rodyti žmogus iš praeities. Tikėtinos ir visai naujos pažintys – tavo žavesiui bus neįmanoma atsispirti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis