Norėčiau, kad būtume pora, tačiau jis pageidauja tik neįpareigojamų santykių

Šį kartą COSMO meilės rubrikoje – 3 situacijos, kuriose save gali atpažinti ne viena mergina. Ką daryti, jei skiriasi tavo ir vaikino santykių dabarties ar ateities vizijos?

Kelis mėnesius bendrauju su vaikinu. Norėčiau, kad būtume pora, tačiau jis pageidauja tik neįpareigojamų santykių. Nors iš bendravimo ir elgesio atrodo, kad yra ganėtinai rimtas. Ar galiu tikėtis, kad ilgainiui iš neįpareigojamų santykių išsirutulios rimtesni? — E.


Tikėtis galima visada. Tačiau būk atsargi ir saugok savo širdį, kad vėliau nereikėtų jos lopyti. Juolab kad esi įspėta: vaikinas nori tik neįpareigojamų santykių. Ar panorės, kad jie taptų rimtesni? Čia tokia pat tikimybė kaip flegmatikui tapti choleriku. Kita vertus, niekas nežino, kaip klostysis dviejų žmonių santykiai.


Kaip įtikinti draugą, kad mums jau laikas tapti tėveliais? Jam 35-eri, bet jis dar nepasirengęs ir vengia šia tema kalbėti, — D.


Nesu tikra, ar įtikinėti yra gera idėja — noras tapti tėvais turėtų būti sąmoningas, o ne grįstas įkalbinėjimais. Gal geriau mėginti išsiaiškinti, kodėl taip yra. Jei vyras piktybiškai vengia kalbėtis šia tema, vertėtų susimąstyti, ar tai tikrai tas žmogus, su kuriuo galėtum įsivaizduoti šeimos gyvenimą.


Įsimylėjau. Žinau, vaikinas man irgi šį bei tą jaučia — tai akivaizdu iš kūno kalbos, pokalbių. Tačiau jis turi merginą, ilgai jau su ja draugauja. Nenoriu ardyti poros, bet be jo būti taip pat negaliu. Ta mergina tikrai maloni, draugiška ir net nenumano, kokių jausmų puoselėju jos išrinktajam. Pavargau būti nelaiminga, bet negaliu džiaugtis savo laime skaudindama kitą, — G.


Patarčiau kuo ilgiau išlaikyti šaltą, racionalų protą. Kuo blaiviau vertinsi padėtį, tuo labiau apsisaugosi nuo širdies žaizdų. Jei vaikinas draugauja su viena mergina, lengvai mezga santykius su kita, ar gali būti tikra, kad jūsų aistrai priblėsus jis nepradės flirtuoti su trečia? Suprantu, jokia draudimo kompanija nesutiktų drausti santykių — šioje srityje viskas taip nenuspėjama. Tačiau nenerk stačia galva į gelmę, prieš tai kruopščiai neištyrinėjusi dugno.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis