Po 3 metų draugystės vaikinas nustojo rodyti bet kokį norą su manimi mylėtis

Jūs klausiate – COSMO atsako!

Kartu esame trejus metus. Iki šiol viskas buvo gerai, tačiau pastaruoju metu mūsų seksualinis gyvenimas labai suprastėjo – vaikinas nuolatos ieško pasiteisinimų, kodėl nebenori su manimi mylėtis. Iš pradžių daviau jam laiko ir erdvės, vėliau tiesiai šviesiai paklausiau, ar problema manyje. Atsakė, kad tikrai ne, tiesiog jis pavargęs, be nuotaikos.


Vis dėlto aš įžvelgiu galimą kaltę ir savyje: anksčiau buvau lieknesnė, dailesnės figūros. Pastaruoju metu papilnėjau, ne taip save prisižiūriu. Galbūt ir vidumi pasikeičiau: nebesijaučiu tokia seksuali. Ši situacija emociškai mane vargina. Noriu jaustis geidžiama, pavargau būti atstumta. Suprantu, kad santykiuose seksas nėra pats svarbiausias, tačiau be jo santykiai taip pat nesiklijuoja. Noriu žinoti, kokios tikrosios vaikino atšalimo priežastys.


Tiesa, mano vaikinas paniškai bijo, kad galiu pastoti. Mes visuomet saugomės - aš geriu kontraceptikus, jis naudoja prezervatyvus. Galbūt ta baimė jį stabdo?


Akivaizdu, kad jūsų santykiuose kažkas pasikeitė. Tu teisingai pastebėjai: seksas nėra svarbiausia, bet tai - tikrai reikšminga santykių dalis. Galime spėlioti, kas nutiko, iki pažaliavimo, bet situacijos tai nepakeis, nes tik tavo draugas žino tikrąjį atsakymą.


Klasikiniai variantai gali būti erekcijos sutrikimai, nulemti psichologinių veiksnių, lytiniu būdu plintanti liga, neištikimybė, fizinis nuovargis, tiesiog nenoras bendrauti intymiai... Sąrašą būtų galima tęsti iki begalybės, tik nauda iš to menka. Reikia ieškoti būdų, kaip tai pakeisti.


Pabandyk su vaikinu pasikalbėti dar kartą, tačiau šį kartą jo nespausk, o paaiškink, kaip tu jautiesi. Ramiai pasakyk, kad tokia situacija tau sukelia diskomfortą ir tu norėtum žinoti, kaip galima išspręsti šią situaciją. Neprašyk jo atsakymo dabar pat, duok savaitę laiko apgalvoti atsakymą ir susidėlioti mintis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis