Kaip patenkinti vaikiną 10 kartų geriau, nei jis pats tą daro

Apie intymius dalykus mes mėgstame kalbėti atvirai – o ko gi čia drovėtis, juk visos tai darome! Ir į jūsų klausimus atsakome be užuolankų. Šį kartą – apie vaikino patenkinimą ranka.

Žinau, kad mano vaikinas mėgsta masturbuotis, o aš nesu tikra, kad galiu jam suteikti tokį patį malonumą. Man atrodo keista, kad turėdamas merginą jis vis tiek tai daro. Kartais dėl to jaučiuosi prastai. Bandžiau apie tai vaikinui užsiminti, paklausti, kodėl būdamas su manimi jis neatsisako to malonumo. Bet aiškaus atsakymo taip ir neišgirdau. Kol kas man peršasi viena mintis: reikia daugiau įvairovės iš mano pusės. Patarkite, kaip patenkinti vaikiną ranka 10 kartų geriau, nei jis pats tai padaro?


Išduosime tau mažą paslaptį. Skirtumas tarp gero patenkinimo ranka ir nuostabaus patenkinimo ranka apskritai neturi nieko bendra su judesiais ar kokia nors kitokia technika. Ir, beje, savo ranka nepadarysi nieko geriau, nei pats vaikinas geba (iš esmės tai turi būti tiesiog ritmingi, vienodi judesiai, kai ranka slankioja jo draugužiu aukštyn žemyn. Tik apglėbk šį tvirtai).


Kur kas svarbiau tenkinant partnerį ranka sukelti jam tokių pojūčių, kokių jis pats sau niekada nesuteiktų. Tarkim, glamonėdama jo turtus gundomai brūkštelėk krūtimis per apatinę jo pilvo dalį ar kita ranka paglamonėk vidines jo šlaunų puses. Dar gali pamaloninti vaikiną nešvankiomis kalbomis: detaliai papasakok, kodėl tau patinka jo penis, kaip norėtum būti patenkinta, kai jis baigs. Jei moki darbuotis abiem rankomis tuo pat metu, gali malonindama jį tą patį daryti ir sau. Beveik neabejojame: toks potyris vaikinui taps neįtikėtina dovana, kurios jis veikiausiai nepamirš visą gyvenimą.


O svarbiausia – ugdyk pasitikėjimą savimi. Savo laiške tu rašai, kad iš tavo pusės reikia daugiau įvairovės. Palygink šią situaciją su paprasčiausiais ledais. Kad ir kiek skonių ledų savo vaikinui pasiūlysi, kartais jam to vis tiek nebus gana – bus dienų, kai labai norėsis šokolado. Tad kol pati iš savo vaikino gauni pakankamai dėmesio, neverta jaudintis dėl tokių jo žaidimų.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis