5 vyrų tipai, griaunantys tavo gyvenimą

(2)

Kartais žmonės, kuriuos įsileidžiame į savo gyvenimą, pasirodo esantys visai ne tokie, kokiais mes juos laikėme.  

Gali įdėti begalę pastangų, tačiau tokie žmonės, kaip taisyklė, nesikeičia. Jie egoistai. Viskas, kas gyvenime jiems svarbu – tai jie patys.


Vyrai, kurie turi mažą savivertę


Už nuolatinio vyro pavydo visuomet stovi nepasitikėjimas savimi. Kuo žemesnė jo savivertė, tuo labiau jis stengiasi tave kontroliuoti, įrodyti savo pranašumą prieš tave. Gyvenimas su tokiu vyru virsta nuolatine kova – nesibaigiantys priekaištai, kaltinimai ir pasiteisinimai. Vieną dieną atsimerksi ir suprasi – tu nebeturi savo gyvenimo. Viskas sukasi tik aplink jo norus ir įgeidžius.


Vyrai, kurie veltui švaisto tavo laiką


Jis sako, kad nėra pasiruošęs rimtiems santykiams, o tu ir toliau tikiesi, kad vieną dieną kažkas pasikeis. Bet taip nenutiks, nes tu jau dabar leidi jam suprasti, kad esi pasiruošusi kentėti ir laukti. Tad vardan ko jis turėtų stengtis? Dėl moters, kuri ir taip ranka pasiekiama? Kurios, tiesą sakant, net nereikia siekti? Vyras, kuriam tu tikrai svarbi, padarys viską, kad būtum su juo. Jei taip nėra dabar, nebus ir rytoj.


Vyrai, kurie tave žemina


Žemindami tave jie pasijaučia stipresni. Tu kvaila, tu stora, tu niekam tikusi... Net nepajausi, kaip nekalti juokeliai virs nuolatiniais pasityčiojimais ir vieną dieną tu iš tiesų pasijausi būtent tokia – niekam nereikalinga.


Vyrai, kurie nelaiko tavęs lygiaverte


Yra vyrų, kurie visuomet save išaukština prieš moteris. Tau į akis jie to dažniausiai nepasako, bet draugų rate... Oi... Ten jie tikri karaliai. Moteris jiems – tik priedas, kurį galima kontroliuoti, kuriuo galima manipuliuoti ir naudotis. Tokie vyrai neverti nė vienos tavo gyvenimo sekundės.


Vyrai, kurie nuolatos manipuliuoja


Tu gyveni nuolatiniu nerimu – aiškiai supranti, kad jis tau meluoja, bet tas saldžiabalsis kiekvieną situaciją sugeba apversti taip, kad galiausiai pasijauti visiška kvailiuke. Ir kaip galėjai taip pagalvoti apie jį – tokį atsidavusį ir nepakartojamą. Jis viskam ras pasiteisinimų, o tuomet įtikins tave, kad esi per daug pavydi, per daug įtari ar apskritai nestabilios būsenos. Ir tu susimąstysi – velniai rautų, o gal tikrai? Ne. Tiesiog jis – profesionalus melagis, kuris niekada nepasikeis.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis