Koks didelis skirtumas tarp vyro, kuris sako mylintis ir vyro, kuris tikrai myli

(1)

Tą minutę, kada išdrįsi pažvelgti tiesai į akis, viskas pasikeis.

Žmonės mėgsta sakyti, kad santykiai – tai darbas. Galbūt dėlto taip dažnai laikomės į juos įsikibę ir nemokame paleisti net ir tų žmonių, su kuriais nesijaučiame laimingi. Gyvename iliuzijų pasaulyje nuolatos tikėdamiesi, kad vieną dieną kažkas pasikeis. Tačiau giliai sieloje tu jau dabar žinai – tai nenutiks. O paleisti vis tiek sunku... Tarsi tie santykiai būtų viskas, ką tu turi.


O tu paleisk ir į tavo gyvenimą ateis TAVO žmogus. Tuomet tu dar aiškiau pamatysi, kad tavo žingsnis buvo teisingas. Nes tu turėsi tai, ko nebūtum turėjusi anksčiau. Nes į tavo gyvenimą ateis žmogus, pasiruošęs gyventi ne su tavimi, o dėl tavęs. Ir tuomet tu suprasi koks didelis skirtumas yra tarp vyro, kuris sako mylintis ir vyro, kuris tikrai myli.


Tikrai mylintis vyras visuomet renkasi tave


Rinktis? Jam to nereikia, nes tu visuomet esi pirmoje vietoje. Jis turi savo gyvenimą, draugus ir laisvalaikį, tačiau jis visuomet šalia, kai tau jo reikia.


Tikrai mylintis vyras yra tavo atrama


Jis neišspręs visų tavo gyvenimo problemų, bet tu pajausi – šalia jo viskas atrodo kur kas paprasčiau. Jis išklausys, apkabins ir pasiūlys padėti net ir tuomet, kai iš tiesų nieko padaryti negalės. Šalia jo tu jausiesi ne silpna, o stipri ir viską galinti.


Tikrai mylintis vyras girdi tave


Tas, kuriam tu tikrai svarbi, pastebi net ir mažas, bet labai svarbias gyvenimo detales. Galbūt tai tavo mėgstamiausi saldainiai ar gėlių spalva, gal knygos, kurias prieš miegą tu skaitai. Jis prisimena tavo vaikystės istorijas, žino tavo nuoskaudas ir džiaugsmus. Jis klauso, bet svarbiausia – moka išgirsti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis