7 patarimai, jei nori mylėtis TOMIS dienomis

(1)

Vienoms tai visiškai natūralu, kitos apie tai kartais pagalvoja, bet vis dar nedrįsta pabandyti. Nesibaimink! Mylėtis menstruacijų metu tikrai nepavojinga ir netgi malonu – kai kurioms kur kas maloniau, nei įprastai! 

Kad viskas vyktų sklandžiai


Prieš meilės seansą nepamiršk ant lovos pasitiesti rankšluostuko. Kraujo tikrai nebus tiek, kiek galbūt dabar įsivaizduoji, tačiau keli lašiukai gali nukapsėti. Idealiu variantu įsigyk drėgmės nepraleidžiantį užklotą lovai: taip būsi visiškai rami, kad čiužinys liks visiškai švarutėlis.


Rinkis tinkamą pozą


Geriausias variantas – klasikinis misionierius. Reikalas ne patirtyje ar estetikoje, o tavo fiziologijoje: menstruacijų metu gimdos kaklelis ypatingai jautrus, todėl patartina vengti staigių judesių. Jei tau ši poza pernelyg nuobodi, gali bandyti jojikės variantą. Svarbiausia, kad nejaustum jokio diskomforto.


Išbandyk seksą duše


Ir higieniška, ir malonu! Prieš seksą bet kuriuo atveju reikės nubėgti į dušą apsiprausti, tad kodėl gi čia pat ir nepratęsus glamonių? Vanduo kaip mat nuplaus nusikaltimo pėdsakus ir tau nereikės sukti galvos dėl patalynės. Tiesa, šiek tiek sugrįžkime prie apsiprausimo: jokiu būdu nesugalvok pasidaryti gilaus makšties plovimo vandens srove. Tai tiesus kelias į makšties infekcijas!


Atsisakyk įsiskverbimų pirštais


Jeigu mylimasis mėgsta pažaisti pirštais su tavo slaptąja vietele, menstruacijų metu šios idėjos geriau atsisakyti. Mėnesinių dienomis šiek tiek padidėja infekcijų rizika, tad ir mylintis įprastai turėtumėt naudoti prezervatyvą.


Rinkis 3-4 ciklo dienas


Įprastai pirmosios menstruacijų dienos būna pačios gausiausios ir nemaloniausios – gali šiek tiek pakilti temperatūra, kankinti pilvo spazmai. 3-4 dieną jausiesi kur kas geriau, o ir kraujavimas bus tik minimalus.


Nenaudok lubrikanto


Vienas iš sekso per mėnesines privalumų – pakankamas drėgmės kiekis. Nepamiršk, kad ir prezervatyvas papildomai pateptas lubrikantu, tad dar daugiau jo tikrai nereikia. Na, nebent tikrai jauti, kad viskas vyksta ne taip sklandžiai, kaip turėtų.


Pamiršk drovumą


Jeigu tavo vaikinas nesibaimina mylėtis per mėnesines, ko baimintis turėtum tu? Juk susijaudinus tu nesidrovi makšties drėgmės, tiesa? Tuomet ir dėl menstruacijų neturėtum sukti sau galvos!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis