Gyvenimas meilės trikampyje: buvau įsimylėjusi, tačiau kaip ten bebūtų, kiekvienai moteriai reikia savo vyro

(2)

Seksas trise — įvairovė, santykiai trise — iškrypimas, meilė trise — neįmanomas dalykas. Tokia daugumos nuomonė, tačiau kiekviena istorija savita – kas tinka vienam, gali netikti kitam.

Dirbau įmonėje praktikante. Andrius* buvo tipiškas metroseksualas, net į gamtą kepti šašlykų važiuodavo pasikvepinęs, baltais marškiniais, nusiskutęs ir susilaižęs šukuoseną, — tokie buvo pirmieji 25 metų Viktorijos* įspūdžiai apie bosą. — Dar tas aksominis balsas, žydros akys... Abipusis potraukis gimė iš pirmo žvilgsnio. Jam — 29 metai, vedęs, augino du vaikus. Neketinau ardyti Andriaus šeimos, man pakako jį kasdien matyti. Tačiau jis parodė iniciatyvą pats. Pasiūlė atspėti, ar jo kišenėje yra prezervatyvas. Jeigu išlošia jis, mes pasimylime. Jeigu išlošiu aš, mes... pasimylime.


Andrius buvo ne tik išvaizdus, bet ir puikus meilužis. Tiesiog įsimylėjęs seksą. Rytinio meilės seanso pakakdavo iki pietų, sekso po pietų — iki vakaro. Be sekso jis negalėjo dirbti. Buvau aklai įsimylėjusi. Dažnai leisdavome laiką drauge, tačiau nakvoti jis grįždavo į namus. Jau kurį laiką susitikinėjome, kai vieną dieną sužinojau, kad jis turi kitą meilužę. Ji — taip pat mūsų įmonės darbuotoja. Kadaise dirbo jo asistente, paskui buvo paaukštinta.


Žinia apie kitą merginą tarsi tvojo per galvą. Atrodė, kad kažkas mane sutrypė. Tačiau nesugebėjau Andriaus atsisakyti. Tarsi nujausdamas mano nuotaikas, vyras vis rečiau pas mane užsukdavo, kol vieną dieną pareikalavau susitikimo trise. Išaiškėjo gana paini situacija: jis myli savo buvusią asistentę, o aš — jį.


Pradėjome laiką leisti trise. Ir pradžių vaikščiojome į kino filmus — po seanso Andrius likdavo tai pas mane, tai pas ją. Pirmasis seksas trise, švelniai tariant, nepatiko. Nenorėjau konkurentės bučiuoti, nenorėjau net jo bučiuoti. Jaučiausi įžeista, tačiau Andrius švytėjo. Veiksmui visada vadovaudavo jis. Tas reiškinys man niekada neatrodė normalus. Kad ir kiek stengtumeisi, vienai partnerei visada kliūva mažiau dėmesio. Ji laukia, nervinasi, pavydi.


Moralinio pasitenkinimo niekada nejutau. O Andrius tuo mėgavosi, netgi didžiavosi. Seksu užsiimdavome kurios nors iš mūsų namuose. Kol Andrius su viena mylėdavosi, kita stebėdavo. Kartais šėldamas su viena sugebėdavo kitą paglamonėti. Jis galėjo ištisas valandas užsiimti seksu, tačiau vis tiek kiekvienai moteriai reikia savo vyro. Pavydas kyla suvokus, kad kita jį pažįsta lygiai kaip ir tu. Maža to, jie turi savo mėgstamas pozas. Nuo tokių minčių jausdavausi vieniša. Kita vertus, jeigu seksas nebūdavo sklandus, galėdavau perleisti iniciatyvą jai.


Slapta troškau, kad konkurentė išnyktų, todėl išnaudojau paskalas, esą ji turi kitą meilužį. Naujienas papasakojau Andriui. Jis mikliai išsiaiškino, kad tai — tiesa, ir paliko merginą. Maždaug po mėnesio sužinojau, kad jie vėl slapta susitikinėja. Man tai buvo didžiulis smūgis. Vis dar negalėjau be jo gyventi. Kėliau pavydo scenas. Taip pat elgėsi ir konkurentė. Galop mums esant trise išrėkė ultimatumą : “Arba ji, arba aš”. Andrius pasirinko ją, tačiau su manimi susitikinėjo jai nežinant. Pakako nuovokos spjauti į nevykusius santykius. Atsipeikėjusi suskaičiavau: trikampyje gyvenau penkerius metus.


Vieną ankstų rytą paskambino Andriaus žmona. Padėkojo. Girdėti jos ačiū buvo siaubinga. Moteris paaiškino, kad penkerius metus, kuriuos trise leidome su jos vyru, namie tvyrojo ramybė. Vyras nieko negailėjo savo šeimai. Tačiau likęs su viena meiluže namo negrįžta, visiškai nebendrauja su vaikais. Tam tikra prasme atitolinau skyrybas, ir moteris dėl to džiaugėsi. Tačiau netrukus su Andriumi ji išsiskyrė.


Nuo meilės trikampio praėjo nemažai laiko. Man vis atrodo, kad žmogus myli kartą gyvenime. Mylėjau Andrių taip aklai, kad sutikau su visomis jo absurdiškomis sąlygomis.


* Vardai pakeisti

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis