Lemtingos 90 minučių: santykių ekspertas pataria, kaip palikti vyrui nepamirštamą įspūdį

(3)

Komunikacijos eksperto Nicholo Boothmano tikinimu, pakanka 90 minučių, kad pažintis virstų meile. Jo teorijos praktiškai nemėginome, tad žadėti sėkmės negalime. Tačiau patarimai, kaip elgtis kiekvienu pažinties tarpsniu, skamba įtikinamai.

0—5 minutės: pirmasis įspūdis


Pakanka dviejų sekundžių, kad pašnekovas suprastų, patinki jam ar ne. Tai lems, ar tavo žodžių jis klausysis nusiteikęs palankiai. Eidama prie vaikino išsitiesk — nesąmoningai vyrai pirmiausia atkreipia dėmesį į gerą moters sveikatą. Kūprindamasi tikrai nesudarai apie ją teigiamos nuomonės. Galva turi būti kiek nuleista — kad sutiktum kuo daugiau žvilgsnių. Skamba kaip klišė, bet patikrinta — ji veikia. Nespoksok į patikusį vaikiną be perstojo. Žvilgsniai turi būti trumpi, maždaug poros sekundžių, bet iškalbingi. Net su nepažįstamu žmogumi pasijusi intymiai.


5—10 minučių: priėjimas


Susipažinti per vakarėlį nesunku, ypač kai abu pažįstate šeimininkus. Kas kita, jei bendrų pažįstamų nėra. Jeigu esi drąsi, gali pirmoji užkalbinti. Čia tavo pagrindiniai sąjungininkai bus flirtas ir humoras. Gali net netyčia suklupti ir įkristi jam į glėbį. Arba paprašyti papasakoti, ką reiškia jo tatuiruotė. Arba gali užduoti klausimą, į kurį reikėtų atsakyti daugiau nei taip arba ne. Tarkim, parduotuvėje paklausk, kokio vyno jis patartų pirkti, nes šioje srityje esi beviltiška. Jei jis atsakys — puiku. Ne? Ką gi, tu pabandei. Jei pokalbis vyksta, linktelėjusi galvą paklausk, ką jis mano apie puodelį kavos: linktelėjimas stiprina jo norą atsakyti teigiamai, o klausdama jo nuomonės turi daugiau šansų išvengti neigiamo atsakymo.


10—30 minučių: įsitvirtinimas


Dabar pagrindinis vaidmuo tenka tavo kūno kalbai. Taip pat šypsenai ir juokui, nes pašnekovai linkę mėgdžioti vienas kito elgesį. Šypsaisi tu — šypsosis ir jis. Minėk jo vardą (glosto savimeilę) ir naudokis triuku aš taip pat. Jam patinka “Pink Floyd”. Vaje, tau irgi!


30—60 minučių: chemija vyksta


Kai su kuo nors jaučiame ryšį, sinchronizuojame jo ir savo kūno kalbą. Mėgdžiok jį, bet tik subtiliai ir tinkamai (tikrai nereikia kaskart jam pasikasius nosį pulti prie savosios). Laikykis veidrodinio efekto — jis pajudina kairę ranką, tu — dešinę. Jis sukryžiuoja kojas — tu irgi. Pamėgink tai daryti 30 sekundžių, pertrauka, tada vėl 30 sekundžių mėgdžiok. Tokį pat principą taikyk ir išraiškoms, kvėpavimui, kalbos greičiui, balso tonui ir garsumui.


60—70 minučių: flirtuok


Mums patinka išskirtiniai dalykai. Būk tokia, ir šansai, kad tavimi susidomės, iš karto šoktelės. Jis kviečia susitikti ketvirtadienį? Atsiprašyk — neva vakaras jau užimtas. Bet turi laiko penktadienį. Jei nori atkreipti jo dėmesį dabar, būk seksuali, o ne šiaip miela. Pasitikėjimas savimi ir paslaptingumas — dalykai, kuriais derėtų remtis.


70—90 minučių: kurk intymumą


Gal išvaizda ir labiausiai atkreipia dėmesį. Bet meilė ateina kalbant. Dabar metas parodyti, kad pasitiki pašnekovu. Nepavojinga atvirauti, iš kur esi, kas tau patinka ir nepatinka. Vidutinės rizikos dalykai: dalijimasis nuomonėmis bei svajonėmis. Rizikinga pasakoti apie stiprius jausmus, nerimą, savo silpnybes, baimes. Tai gali arba greitai suartinti, arba pasirodyti pernelyg intymu. Leisdamasi į detales stebėk vaikino reakciją: ar ne per greitai vyksta tavo emocinis striptizas? Neatskleisk visų paslapčių iš karto — pasakyk ką nors, tada leisk atsiskleisti ir pašnekovui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis