JO nuomonė: 2 blogiausi dalykai, kuriuos dėl vyrų daro įsimylėjusios merginos

Tau į akį krito vaikinas. Ir tu visiškai nenori jo iš ten iškrapštyti. Jis taip patinka, kad padarytum viską, kad tik judu būtumėte kartu. Klausimas – ar tu jam taip pat patinki?

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad nėra nieko baisiau, nei:


1. Mergina, kuri pati kariasi ant kaklo

2. Mergina, kuri vysta kaip nepalaistyta našlaitė, vos tik horizonte pasirodo jos erotines ir/ arba vestuvines fantazijas užvaldęs objektas.


Gailestį ir užuojautą tokios gali kelti tik vyrams metroseksualumo susuktomis smegenimis. Normalių bičų emocijos tokiais atvejais yra ties pasišlykštėjimo riba.


Greičiausia tavęs nevilioja perspektyva tapti šlykštyne nusižiūrėto vaikino akyse. Ar jam patinki, gali išsiaiškinti nesikardama ir nevysdama. Paprasčiausias būdas — prieiti ir paklausti: „Aš tau patinku?“ Aišku, tokiam žingsniui reikia drąsos ir pasitikėjimo savimi. Be to, vaikino reakcija gali būti priešinga — prieš kokius penkerius metus gavęs tokį klausimą tiesiai į kaktą ir pats būčiau dėjęs į krūmus. Neverta persistengti ir forsuoti įvykių, geriau žingsnis po žingsnio išsiaiškinti vaikino požiūrį į tavo kūną ir mintis. Remdamasis asmenine savo ir lyties brolių patirtimi, siūlyčiau atkreipti dėmesį į šiuos dalykus.


Kaip jis muistosi tave išvydęs


Net iki ausų įsimylėjęs jis tikrai prieš tave nesiraitys kaip Arnoldas Lukošius dainuodamas apie pergalę „Eurovizijoje“. Palankumo ženklai bus kur kas mažiau pastebimi: jis išsities, atloš pečius, ims šypsotis, o ranka nevalingai kils taisyti kaklaryšio, apykaklės, marškinėlių, švarko atlapų ar dar kokios nors aprangos detalės. Gali būti, kad jis rankas sudės ant klubų arba nubrauks dulkes nuo peties, arba ranka perbrauks per plaukus, kad pasitaisytų šukuoseną. Bene agresyviausias gestas, kuriuo vaikinas demonstruoja simpatiją merginai, — nykštys (arba abu nykščiai), užkištas už kelnių diržo.


Visi šie gestai nevalingi, jų nuslėpti negali net puikiai kūno kalbą išmanantys žmonės. Bet jeigu tau vis tiek maža, atlik eksperimentą: kai abu taikiai susėsite bendrauti, tarsi netyčia kuo arčiau jo padėk kokį nors savo daiktą — telefoną, laikrodį, papuošalą — ir stebėk jo veiksmus. Jeigu vaikinas tą daiktą ims liesti, vartyti rankose ar kitaip čiupinėti, vadinasi, tu jį domini kur kas labiau nei paprasta pašnekovė. Jei jis daikto nelies arba jį pastums, perdės arčiau tavęs — nepuoselėk per daug vilčių būti jam kas nors daugiau nei tik gera draugė.


Kaip jis su tavimi susisiekia


Tu lauki jo skambučio, bet jis atsiunčia SMS arba elektroninį laiškutį. Išvados gali būti dvi: arba jis — taupus berniokas iš Suvalkijos lygumų, arba supratingas vyrukas, nenorintis trukdyti tavęs nereikalingais pliurpalais. Daugelis merginų klysta, manydamos, kad toks bendravimas nieko gera nežada. Atvirkščiai, iš jo galima išpešti žinių apie rašantįjį, jo išsilavinimą, gebėjimą dėstyti mintis — reikia tik atkreipti dėmesį į žodžių dėstymą, sakinio struktūrą, gramatines klaidas. O rašant atsakymą galima parodyti savo sąmojį ir gebėjimus valdyti šiuolaikinį epistoliarinį žanrą.


Kada jis tau parašo ar paskambina


Tu dar nespėjai miegų rytiniu dušu nuplauti, o jis jau rašo SMS: „Labas rytas, mano saule, duok alaus!“ Be abejo, jis nori būti sąmojingas ir pagerinti tau nuotaiką visai dienai, bet toks pasisveikinimas reiškia, kad vaikinas greičiausia pusę nakties nemiegojo, bet ne dėl to, kad skubėjo perskaityti Kazio Binkio “Atžalyną”, — jam užmigti neleido mintys apie tave. Jei taip nutinka ne po mėnesį trunkančių pasimatymų, o po kelių pažinties dienų, vadinasi, vaikinui gerokai stogas pavažiavo — spręsk pati, ar nori turėti reikalų su tokiu desperatišku tipeliu. Idealu, jei vaikino žinutę gauni dieną — nuo 12 iki 17 val. Tai rodo, kad jis neskuba, leidžia sau ir tau nudirbti dalį neatidėliotinų kasdienių darbų, apmąstyti vakaro planus. Jei žinutė tave pasiekia gerokai po 17 val., tai gali reikšti, jog sugriuvo jo vakaro planai, o tu — tiesiog atsarginis variantas. Beje, iš žinutės arba skambučio po 23 val. nesitikėk nieko gera, ypač jei pirma frazė skamba maždaug taip: “Sėdim su gera chebra, bet žiūrim, kad mergų trūksta…”


Kur jis tave kviečia pietų


Jeigu esi jam įdomi, jis tikrai pasistengs, kad judviejų pietų pertraukos sutaptų. O jei labai įdomi — atsidurs šalia tavo darbo. Patikrintas reikalas — prieš metus kitus pats netingėdavau kasdien žingsniuoti iš vieno sostinės Gedimino prospekto galo iki kito vien tik dėl to, kad papietaučiau su mergina. Jeigu vaikinas tikėsis pietus pagardinti glamonėmis, kvies užkąsti arčiau savo namų arba netgi į pačius namus. Ne paslaptis: ir vyrai į moters širdį bando prasiveržti per skrandį — demonstruodami jai savo kulinarinius gebėjimus. Beje, nemanyk, kad vaikinui trūksta fantazijos, jeigu jis, užuot pasiūlęs restoraną ar užeigą, kur galėtumėte kartu papietauti ar pavakarieniauti, klaus, kur norėtum valgyti tu. Tokia taktika tik padeda apsidrausti nuo nemalonių staigmenų — pavyzdžiui, o jei atsisėdus prie stalo tradicinių lietuviškų patiekalų užeigoje paaiškės, kad tu esi vegetarė?


Kaip jis draugauja su tavo draugais


Vienos “Sekso ir miesto” serijos pakanka, kad sužinotum, kokią įtaką merginų sprendimams bei pasirinkimams daro draugai ir draugės. Todėl nesistebėk, jei iš pradžių vaikinas vengs tavo bičiulių kompanijos — juk yra reali grėsmė, kad po susitikimo su jais gali staiga baigtis pasimatymų maratonas su tavimi. Beje, kai susitikimas pagaliau įvyks, tau teks stebėti situaciją: ar vaikinas nepamiršta tavęs būdamas su naujais žmonėmis? Gal jis šalia tavo geriausios draugės muistosi lygiai taip pat, kaip dar neseniai muistėsi savo kelyje išvydęs tave?..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis