5 ženklai, kad šis vyras sudaužys tau širdį

Kartais viskas labai akivaizdu, tik mes pačios nenorime to matyti...

1. Jis neslepia nuoskaudų iš praėjusių santykių


Yra vyrų, kurie niekaip negali atsikratyti praeities šešėlių. Viskas, kas blogo vyksta dabartiniuose jų santykiuose, jiems primena praeities nuoskaudas. Tokie sužeisti vyrai įprastai nenori stengtis, jie nuolatos ieško kabliukų tavo elgesyje – neduok Dieve būsi tokia, kokia buvo jo mergina. Dažniausiai tokie santykiai virsta nuolatiniai priekaištais: tu per daug kontroliuoji, tu per daug reikalauji ir t.t. Galiausiai supranti, kad jis tavyje nemato nieko gero, tik savo buvusiųjų šešėlius. Tai niekur neveda.


2. Jis sako, kad nėra pasiruošęs rimtiems santykiams


Ir tu turi juo patikėti, nes įsimylėjęs vyras niekuomet neleis sau žaisti tavo jausmais ir nerizikuos tave prarasti. Gali tikėtis ir laukti, kad jo jausmai su laiku pasikeis, bet pagalvok, į kokią situaciją save statai: jis niekada tavęs nevertins, jeigu tu pati nepradėsi savęs vertinti.


3. Jis nepristato tavęs kaip savo merginos


Įsimylėjęs vyras aplinkiniams visuomet stengsis parodyti: Tai – mano mergina. Visi žiūrėkite, kaip man pasisekė! Jeigu pristatydamas tave kitiems žmonėms jis akivaizdžiai atsiriboja ir sudaro įspūdį, kad judu – ne daugiau, negu draugai, vadinasi kažkas šiuose santykiuose jį stipriai stabdo.


4. Jis vengia buvimo su tavo artimaisiais


Praleidžia tavo draugų vakarėlius, išsisuka, kad nereikėtų važiuoti į tavo tėvų namus. Akivaizdu: jo ateities vizijoje santykių su tavimi greičiausiai nėra. Sudaužyti tau širdį – vienas dalykas, o jausti kaltę prieš visus tavo artimuosius – visai kas kita.


5. Jis apie tave nieko nežino


Ar jis prisimena, ką tu jam pasakojai apie savo darbą? Ar jis atsimena tavo drauges? Ar judu apskritai bent jau kalbatės apie tavo gyvenimą – praeitį, dabartį, ateities planus? Jeigu į šiuos klausimus negali atsakyti teigiamai, vadinasi tu jo gyvenime tikrai nesi pati svarbiausia. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis