10 lovos klaidų, kurių geriau nekartoti naujuose santykiuose

Ką daro visut visutėlės poros pasaulyje? Klysta! Lovoje — taip pat. Pro šalį neprašauna tik tie, kurie nieko nedaro. 

Be abejo, kur kas maloniau mokytis iš svetimų, bet ne savų nusigrybavimų. Todėl ir pateikiame dažniausių sekso klaidų sąrašą — kad jums pavyktų jų išvengti nepatyrus savo kailiu!


Jei judu neseniai susipažinote, klaida...


... manyti, kad viskas, kas tiko jūsų ankstesniems partneriams, puikiai suveiks ir dabar

Be abejo, naudotis patirtimi galima ir reikia, bet būkite pasirengę, kad kas nors gali pasisukti ne taip. Ieškokite naujų būdų suteikti bei patirti malonumą. Užuot kartoję senus santykius, kurkite naujus.


... laukti, kol vaikinas pirmas prabils apie kontraceptikus

Nes užsilaukusi gali patirti vien nemalonumų. Bjauriausia, kad tai gali nutikti dėl paprasčiausio nesusikalbėjimo ir nesusipratimo. Gal vaikinas tyli, nes ankstesnės partnerės saugumo klausimą sprendė pačios, savarankiškai. O tu atvirkščiai — esi pratusi kliautis partneriu. Kol kas judu dar per menkai pažįstate vienas kitą, todėl šį svarbų klausimą reikėtų aptarti aiškiai ir konkrečiai.


... nevadovauti jo veiksmams

Itin dažna klaida — nenukreipti partnerio rankų tinkamais savo kūno takais. Bijai, kad įsižeis? Nuspręs, kad juo nepasitiki? Bet jei tau nepatinka partnerio glamonės, nebūtina to įvardyti — pakaks parodyti, kaip tai reikia daryti! Tai netgi patogiau nei papasakoti. Vaikinas greičiau susivoks, juolab kad mokomoji priemonė, t. y. tu, atrodys tokia gundanti!


... demonstratyviai rodyti nepasitenkinimą

Partneriui kas nors nepavyko arba pavyko ne taip, kaip tikėjaisi? Tai — dar ne priežastis atstumti jį ar nutaisius nepatenkintą miną atsukti nugarą. Judu tik pradedate pažinti vienas kito seksualinius poreikius bei ypatumus. Geriau jau nieko neįžeidžiant švelniai paaiškinti, kas išėjo ne taip. Demonstratyvus nepasitenkinimas — tikrai ne afrodiziakas, partnerio naujiems sekso žygiams neįkvėps.


... per daug kalbėti sekso metu

Išgirdę, kad moterys myli ausimis, kai kurie vyrai perlenkia lazdą — kad jau puls kalbėti! Tiksliau, per visą intymią sesiją šnabždės tau į ausį meilius žodelius. Betgi jie nežino, kad tai tavęs visiškai nekaitina ir neįkvepia — anaiptol, tik erzina ir blaško, atitraukia nuo svarbiausiojo proceso. Taktiškai paaiškink, kad kalboms laiko turėsite vėliau. Beje, ir pati mylėdamasi stenkis nepliurpti be perstojo. Net jei kalbi apie tai, ką darote.


... pasimylėjus iš karto bėgti į dušą

Nejaugi partnerio kūno kvapas tau toks nemalonus, kad nieko nelaukusi nori jį nutrinti plaušine? Jei vienas po sekso puola į dušą, argi galėtų kitam į galvą šauti kitokių minčių?


... nenusiprausti prieš lendant į lovą

Švaraus kūno aromatas visada nuteikia maloniai. Žinoma, vaikinas gali kaip Napoleonas dievinti nesipraususios mylimosios kvapus, bet, lažinamės, greičiausia taip nėra. Kol išsiaiškinsite nuomones kūno kvapo klausimu, verčiau sekso seansus pradėkite vandens procedūromis.


... bijoti, kad nepatirsi didžiojo O

Jokia katastrofa, jei pirmą kartą didžiojo sprogimo nesulauksi. Gal pernelyg jaudinotės, drovėjotės, o gal nepakako laiko ganėtinai vienas kitam pažinti. Juk reikia ne vieno, ne dviejų ir ne trijų kartų. Kuo labiau vienas kitą perprasite, tuo labiau artės tavo didysis O.


... užduoti lovoje idiotiškų klausimų

Pateikiame šios nominacijos čempionus. Moterų topas: “Apie ką dabar galvoji?” Vyrų topas: “Tu jau baigei?” Šie klausimai tuoj pat gali numarinti gležnučius jausmų daigus.


... nesikalbėti apie savo norus

Jis pernelyg šiurkštus ir reiklus, o gal atvirkščiai — pernelyg švelnus ir minkštas, o tu tikiesi kunkuliuojančių aistrų. Jis negali atsitraukti nuo tavo krūtinės, o tau norisi stipresnių glamonių apačioje. Tik kaip jis gali tai žinoti, jei visą laiką tyli it kokia sardinė konservų dėžutėje? Aišku, nereikia intymaus pasimatymo paversti seksologijos paskaita, bet keli žodžiai apie savo troškimus tikrai pravers — tiek iki intymiosios sesijos, tiek po jos, tiek per ją.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis