JO nuomonė: pačios kvailiausios moterų priežastys išsiskirti

Prieš kelias dienas klube susipažinau su naujų pažinčių ieškančia mergina – aha, žinai kaip būna, kai tave meta ir pasileidi plaukus, nes neturi ką prarasti. Aš nepratęs taip staiga pulti prie reikalo, mėgstu pasikalbėti, geriau pažinti vienas kitą. Bėda tik ta, kad mūsų pokalbis vedė ne visai malonia linkme: žodis po žodžio išsiaiškinome – visi vyrai kiaulės.

Stop, Stop. Merginų tarpe kiaulaičių irgi netrūksta – žinau tai iš savo patirties. Pirmoji mano mergina, kurią buvau įsimylėjęs iki ausų, mane paliko dėl geriausio mano draugo. Per 30+ gyvenimo metų buvo ir daugiau panašių istorijų, o kiek dar jų nutiko mano draugams!


Vienam mano bičiuliui stipriai nepasisekė: likus 5 minutėms iki Naujųjų metų, pačiame vakarėlio įkarštyje, jo mergina pasiūlė išsiskirti. Esą pajuto, kad metus nori pradėti nuo balto lapo. Valio! Su Naujais metais! Įsivaizduoju, kaip smailais savo snapais būtų užkapotas bet kuris taip pat pasielgęs vyras.


Kito mano draugo laukė dar geresnė staigmena: pasiūlęs savo merginai gyventi kartu jis sužinojo, kad ši negalinti kraustytis – jau beveik susitaikė su savo vyru. Supratai teisingai: apie jokį vyrą ir bandymus jį susigrąžinti iki tol nebuvo net kalbos.


Bene absurdiškiausia istorija nutiko mano pusbroliui: pradėjusi reguliariai lankytis pas būrėją, vieną dieną jo žmona pareiškė norinti skirtis, nes šis nuolatos jai neištikimas su kitomis. Va taip, kaip iš dangaus nukrito. Jokių įrodymų, net racionalaus pagrindo taip manyti – tiesiog būrėja pasakė.


Įdomių istorijų teko girdėti ir iš pažįstamų merginų. Viena jų pasakojo permiegojusi su savo vaikino draugu tiesiog vakarėlyje, kol jos mylimasis linksminosi. Niekas gal ir nebūtų sužinojęs, bet balandėliai po visko užsnūdo lovoje. Kita paliko savo mylimąjį vien tik dėl to, kad jos draugių vaikinai buvo turtingesni, nei jos – nenorėjo pasirodyti prastesne. Trečia išvis peržengė visas padorumo ribas: kol vaikinas buvo darbe, susirinko visus daiktus ir išėjo nieko nesakiusi – į skambučius neatsakė, tik atsiuntė SMS žinutę, esą nebemato ateities kartu.


Tad gal vyrai kartais ir būna kiaulės, bet moterims iki šventumo taip pat labai.... labai toli.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis