Jis tavęs tikrai nepamirš: 5 dalykai, kurie privers vyrą įsimylėti jau per pirmą pasimatymą

Įsimylėti – gal ir per stipriai pasakyta, bet iš savo minčių tavęs jam tikrai nepavyks išmesti! Kaip? Atskleisime tau kelias paslaptis.

Pirmas žingsnis – kalbėk su juo kūnu


Visai nesvarbu, kaip ilgai iki šio pasimatymo judu bendravote virtualiame pasaulyje ir kiek vienas apie kitą žinote. Realybėje kūnas pasako kur kas daugiau, nei žodžiai. Ką nori matyti kiekvienas į pasimatymą tave pakvietęs vyras? Žinoma, kad tavo siunčiamus simpatijos ženklus, net jei apie tai jam neužsimeni nė žodeliu.


Nereikia jokių akivaizdžių gudrybių iš serijos štai kaip aš suku plaukus aplink pirštą. Subtilios užuominos veikia kur kas geriau: ilgiau išlaikyk žvilgsnį kai jo klausaisi, pasakodama ką nors asmeniško apie save, kūnu šiek tiek palink į priekį, sukurdama tarp judviejų intymesnį atstumą.


Antras žingsnis – būk chameleonė


Mums patinka žmonės, panašūs į mus pačius. Todėl pasinaudok chameleono efektu: atkartok kai kuriuos jo judesius ar gestus. Savaime suprantama, daryk tai subtiliai: jeigu jis atsilošė į kėdę ir susikėlė rankas virš galvos, tau nereikia daryti to paties! Tiesiog giliai įkvėpk ir išsitiesk, tarsi norėdama pasirąžyti, o tuomet atsipalaiduok – taip pasiųsi jam signalą, kad esate toje pačioje emocinėje būsenoje.


Trečias žingsnis – teisingai jį pagirk


Jokios magijos, tik paprasčiausia psichologija! Pasinaudok taip vadinamu spontaniško savybių perdavimo fenomenu: viskas, ką tu sakai kitiems, jų akyse atspindi tave pačią. Paprastais žodžiais tariant, jeigu vyrui pasakysi „Oi, koks tu gražutis“ – jo akyse ir pati tapsi gražesne. Tik nepasimauk ant kabliuko: atidžiai klausyk, apie ką jis kalba ir tuomet daryk išvadas, kokios savybės moteryje jam galėtų būti svarbiausios. Naudos bus mažai, jeigu vyras vertina protą, o tu jam suoki apie grožį.


Ketvirtas žingsnis – pasidalink su juo paslaptimi


Vyras, kuriam tu atskleidi asmeninę paslaptį, iš karto jaučiasi išskirtiniu. O to juk norėtų kiekvienas! Savaime suprantama, atskleisti labai asmeniškų dalykų pirmojo pasimatymo metu nereikia. Tai gali būti visai nedidelė, bet pikantiška smulkmena apie tave. Tik nesugalvok pasakoti svetimas paslaptis – pletkininkės vyrų tikrai nežavi. Tavo tikslas – sukurti intymų artumą!


Penktas žingsnis – užtvirtink pažintį prisiminimais


Šiek tiek adrenalino tikrai privers jį tave prisiminti! Žmonės, kartu patyrę kažką jaudinančio ir emocingo, kur kas lengviau vienas kitą įsimyli. Ačiū už tai hormonams! Vargu ar judviem vakarieniaujant už lango kils cunamis, tad teks pačiai pasukti galvą, iš kur gi tų audringų emocijų gauti. Šiuo atveju padėti gali ganėtinai intymus „drąsos ir tiesos“ žaidimas. Pasiūlyk jam sužaisti!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis