5 dalykai, kurių santykiuose iš tavęs tikisi kiekvienas vyras

Kaip kartą mums sakė vienas psichologas, laimingų santykių paslaptis visai paprasta – išmokti ne tik klausyti, bet ir girdėti, nes tai padeda užbėgti už akių daugybei nuolatos pasikartojančių santykių problemų, išlaisvina nuo nereikalingų nesusipratimų ir dėl jų kylančių pykčių.

Galbūt jam reikia daugiau laisvės, o tau – daugiau artumo ir buvimo kartu. Tik įsivaizduok, kaip viskas būtų paprasta, jeigu judu iš tiesų išmoktumėte įsiklausyti į vienas kito poreikius! Jis išgirdo tave ir pasistengė skirti tau daugiau dėmesio, tu išgirdai jį ir pasistengei nepriekaištauti, kai kelis vakarus per mėnesį jis leidžia ne su tavimi, o su draugais. „Išmokus įsiklausyti ir išgirsti, kur kas lengviau rasti abiems pusėms priimtinus kompromisus. O kompromisai santykių srityje yra vienintelis teisingas kelias“ – sako psichologas.


Teoriniame lygmenyje viskas atrodo paprasta, o realybėje... Tad skubame tau į pagalbą ir sufleruojame: štai 5 dalykai, kurių santykiuose įprastai tikisi kiekvienas vyras.


Asmeninė laisvė


Kad ir kokie artimi judu būtumėte, santykiuose vis tiek egzistuoji TU ir JIS – dvi asmenybės, kurioms būtina erdvė ir laisvė, galimybė rinktis ir priimti sprendimus. Galbūt jo pasirinkti keliai tau ne visuomet priimtini, tačiau viskas, ką tu gali tokioje situacijoje padaryti – tai išsakyti savo nuomonę ir tikėtis, kad ji bus išgirsta. Rodydama nepasitenkinimą galbūt pasieksi savo šį kartą. Gal pavyks ir kitą, tačiau ilgainiui tokie santykiai pradės dusinti ir viskas, ko jam norėsis – tai kuo greičiau ištrūkti ir pagaliau laisvai įkvėpti.


Švelnumas


Banaloka, bet nekintanti tiesa – vyrams reikia dėmesio, apkabinimų ir švelnumo, kurio ilgalaikiuose santykiuose neretai pritrūksta. Natūralu, kad laikui bėgant santykiai kinta ir buvimas kartu tampa monotoniška kasdienybe. Rečiau prisiglaudžiate vienas prie kito, rečiau pasakote myliu, tačiau kartais labai reikėtų sau pačiai priminti – tavo antrajai pusei visuomet norisi jaustis svarbiu ir reikalingu, mylimu ir geidžiamu. Juk to paties norisi ir tau pačiai.


Pagarba


Tai vienas svarbiausių dalykų, kurių iš savo moters tikisi vyras. Tik nesupainiok: pagarba – tai ne nuolankumas ar nuolaidžiavimas, o visų jūsų santykių pagrindas, prasidedantis nuo pagarbos jo nuomonei ir pasirinkimams.


Supratingumas


Net jeigu jūsų nuomonės kai kuriais klausimais išsiskiria, tai dar nereiškia, kad vienas iš jūsų klysta. Jūs abu praėję skirtingas gyvenimo pamokas, išsiugdę skirtingas asmenines savybes, ne visuomet taip pat žvelgiantys į pasaulį. Jūs tiesiog skirtingi ir tai visiškai normalu! Todėl kiekvieną kartą, kuomet norisi įrodinėti savo tiesą, prieš tai įsiklausyk, ką tau sako kitas žmogus ir pasistenk jį suprasti. Galbūt pasirodys, kad jo žodžiuose tiesos ne mažiau, nei tavuosiuose.


Mokėjimas vertinti


Labai dažnai poros, kartu pragyvenusios ne vienerius metus, pradeda santykius vertinti kaip savaime suprantamą dalyką. Taip nėra. Tavo gyvenime esantys žmonės bet kuriuo metu gali išeiti, todėl turi vertinti viską, ką jie dėl tavęs daro ir ką jie tau duoda. Kiekvieną pasakytą „ačiū“, kiekvieną apkabinimą, bučinį ir akimirką, kuria dalinatės kartu. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis