Jei savo buvusiajam rašai šias žinutes, greičiausiai jis niekada negrįš

(2)

Išsiskyrimas sukelia laikiną pamišimą - kartais darai beprotiškus dalykus, kurių įprastai tikrai niekada nedarytum! Dieną dar nieko, o vakarais... rankos pačios tiesiasi prie telefono ir jau nevalingai maigai mygtukus rašydama jam SMS. Jei vis dar puoselėji viltį susigrąžinti ex`ą, gerai pagalvok prieš jam rašydama, nes kai kurios žinutės tik dar labiau atstumia.

Nerašyk apie tai, kaip tu kenti dėl jūsų išsiskyrimo

„Man taip blogai“, „Aš tiesiog nesuprantu, kodėl tu išėjai, aš galvojau, kad mums viskas pavyks...“ Nereikia rodyti savo sielvarto ir nevilties. Nereikia užduoti klausimo „Kodėl?“ Ar tu tikrai nori išgirsti atsakymą? „Todėl, kad tu tokia apgailėtina ir nuolat dejuoji. Štai kodėl aš palikau tave ir išėjau pas tavo geriausią draugę“ – ar esi pasiruošusi išgirsti tokį atsakymą?


Nerašyk visiškai nereikšmingų dalykų viena tam, kad su juo susisiektum

„Labas, kaip laikaisi?“ Ir ką? Ką tai reiškia? Nori jį susigrąžinti? Ar tau tiesiog nuobodu? Kokia prasmė? Tavo neutralų „labas“ jis supras kaip silpnumo požymį, lyg tu pati nežinotum, ką daryti.


„Ilgiuosi tavęs“

Jei iš tiesų nori jį susigrąžinti, turi parodyti veiksmais, kad jo ilgiesi, o ne žodžiais. Turi vėl įžiebti jus siejusius jausmus. „Ilgiuosi tavęs“ – tai greičiau apgailėtinas pagalbos šauksmas, o ne pasiryžimas veikti.


Nepavyduliauk kitai merginai

„Girdėjau, tu dabar su Kristina. Na ką gi, linkiu sėkmės“ ... Jei sužinojai, kad jis turi naują merginą, niekada neturi aptarinėti to su juo. Kad ir ką pasakytum, tai nebus tavo naudai.


Nesigirk, kad tau viskas gerai

Jei tau iš tiesų viskas būtų TAIP gerai, tu apie jį net neprisimintum. Nes juk tiesiog nori priversti jį pavyduliauti, ir jam tai akivaizdu.


Nerašyk daugiau, nei jis tau atsako

– Labas, kaip laikaisi?

– Kaip tavo mama? Seniai jos nemačiau.

– Ką veiki?

– Sesuo perduoda linkėjimų!

– Labas.

Tai yra baisu. Jei jau nusprendei rašyti buvusiajam, neskubėk ir iš pradžių palauk, kol jis atsakys. Niekada nekaltink jo ir nekurk versijų. Tai parodys, kad jautiesi desperatiškai.


Nesinervink, kas ji laiku neatsakė

– Labas, mačiau tave vakar sporto klube.

– Kodėl nepasisveikinai?

– Ei, kur tu?

– Tu mane ignoruoji?

– Gerai. Išgraužk.

Tiesą sakant, po išsiskyrimo jis tau nieko neskolingas. Tavo vardas jam vis dar gali sietis su neigiamomis emocijomis, todėl nespausk jo.


Nebandyk privesti jo pavyduliauti

– Vakar taip gerai praleidau laiką! Ačiū už vakarą!:*

– Ta prasme?

– Oi, atleisk, tai ne tau…

Vargu ar toks akivaizdus melas padės jį susigrąžinti...


Nerašyk jam nieko, ko nenorėtum, kad pamatytų kiti

Nereikia rašyti žinučių, kai esi išgėrusi ar įsiutusi – apskritai, nerašyk nieko, ko nenorėtum, kad pamatytų kiti. Kas žino, kaip buvusysis gali panaudoti tai, ką apie tave žino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis