5 dalykai, kurių vyrai labiausiai bijo santykiuose

(3)

Ir vyrai turi baimių!

Tu būsi neištikima


Vyrai retai apie tai garsiai kalba, tačiau ši baimė juos persekioja visur ir visada. Tikras smūgis jo pasitikėjimui savimi! O realybė taip pat nedžiuginanti: nors visi mano, kad neištikimybė kur kas dažnesnė vyrų tarpe, realybė kiek kitokia. Tiesiog moterys šiuo klausimu subtilesnės ir atsargesnės.


Galų gale, moterų neištikimybė kur kas pavojingesnė, nei vyrų. Viskas dėlto, kad vyrus į neištikimybę dažniausiai pastūmėja fizinis potraukis, tuo tarpu moterims tai dažniau emocijos, peraugusios į šį tą daugiau. Todėl neištikimi vyrai kur kas rečiau palieka savo šeimas, o štai įsimylėjusi moteris gali išeiti neatsigręždama.


Jis nepakankamai geras lovoje


Seksas – dar viena jautri tema, kertanti per vyro pasitikėjimą savimi. Netiki? Pasižiūrėk, kaip jautriai vyrai reaguoja į bet kokią kritiką, susijusią su lovos reikalais. Ir tai visiškai normalu, juk seksualinio gyvenimo kokybė santykiuose ne mažiau svarbi, nei bendras emocinis fonas. Šiuo atveju vyrams pasisekė – moterys tokiuose klausimuose labai subtilios, mokančios laviruoti ir neišsiduoti, net jeigu viskas ne visai taip, kaip joms norėtųsi.


Tu lyginsi jį su kitais


Šiuo klausimu vyrai niekuo nesiskiria nuo moterų. Pripažink, tau juk smalsu sužinoti apie jo buvusias! Ir tu nevalingai lygini save su jomis. Skirtumas tarp vyrų ir moterų tas, kad moterys tarpusavyje dažniau lyginasi išvaizda, tuo tarpu vyrams nerimą kelia jų statusas.


Tu atimsi jo laisvę


Tas juokingas ir kiek kvailokas įsitikimas, esą santykiuose vyrai praranda laisvę, labai gajus. Neduok Dieve kas nors pagalvos, kad susidėjęs su tavimi jis visai palindo po padu! Ši baimė ne prieš save. Daugiau – prieš draugus, pažįstamus ir visus likusius aplinkinius. Štai kodėl vyrai santykių pradžioje dažnai spyriojasi ir visais įmanomais būdais bando parodyti savo nepriklausomybę. Nieko, su laiku tai praeis.


Tu būsi tokia, kaip jos buvusios


Jeigu jo praeities bagaže yra buvę nesėkmingų santykių, jis neišvengiamai lygins tave su savo buvusiomis moterimis. Ypatingai tomis, kurios jį kaip reikiant traumavo. Tad jeigu viena iš buvusiųjų ji pernelyg stipriai kontroliavo, nusiteik, kad tų pačių bruožų su baime akyse jis ieškos ir tavyje. Jeigu buvusioji buvo neištikima, greičiausiai ir tau teks pereiti jo įtarumo patikrinimą. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis