Vienas dalykas, kurio ieško moteris rinkdamasi gyvenimo vyrą

Šiuolaikiniame grožio ir pinigų pasaulyje – kiek netikėta.

Ko tu tikiesi iš žmogaus, su kuriuo kartu norėtum praleisti visą gyvenimą? Atrodo, klausimas paprastas, tačiau tiksliai įvardinti tą vieną svarbiausią dalyką ne taip jau lengva.


Kompanija Clue kartu su Göttingeno universiteto tyrėjais apklausė daugiau nei 68 000 moterų iš 180 šalių ir išsiaiškino, ko iš tiesų iš vyrų santykiuose tikisi moterys.


Šaltinis: helloclue.com


Galbūt pasirodys kiek netikėta, tačiau svarbiausiu kriterijumi ilgalaikiuose santykiuose tapo labai neapibrėžtas dalykas – vyro gerumas / kilnumas. Svarbiausių savybių sąraše taip pat buvo minimas palaikymas, protas, išsilavinimas ir patikimumas. Tuo tarpu fizinis patrauklumas ir finansinis stabilumas bendrame svarbiausių vyro savybių sąraše gerokai nublanko.


„Gerumas, kaip gravitacija – būtinas, tačiau nepastebimas tol, kol jo nebelieka. Atsižvelgiant į tai, kaip šiuolaikiniame pasaulyje akcentuojama išvaizda ir pinigai, labai stebina tokie tyrimo rezultatai. Vis dėlto formuojant ilgalaikius santykius, gerumas iš tiesų tampa kertine savybe“ – sako Kinsey instituto mokslininkė Virginia J. Vitzthum.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis