3 Zodiako ženklai, kurių rugpjūčio mėnesį laukia permainos meilės srityje

Šių Zodiako ženklų laukia labai įdomus mėnuo meilės srityje!

Rugpjūčio mėnesio MEILĖS horoskopą visiems Zodiako ženklams skaityk ČIA.


DVYNIAI


Rugpjūčio mėnuo bus pripildytas jausmais, aistra ir nuotykiais. Lauk staigmenų ir netikėtumų: meilė gali pasirodyti pačiu neįprasčiausiu metu, visiškai netikėtame amplua. Staiga, tarsi perkūnas iš giedro dangaus! O tuomet visas tavo pasaulis apsivers aukštyn kojomis per akimirką. Mėgaukis gaunamu dėmesiu, bet išlaikyk budrumą ir nepasiduok beprotiškoms pagundoms. Šis mėnuo gana apgaulingas, gali lengvai apsukti galvą. Gerbėjų pasitaikys įvairių, tad gali tekti rinktis tarp kelių variantų. Jei pasimesi savo noruose ir jausmuose, prisimink paprastą patarimą: aistra perdega kur kas greičiau, nei tikra meilė.


LIŪTAS


Liūtų gyvenime prasideda įdomus etapas. Pats gyvenimas pradės viską dėlioti į savas vietas ir pamatysi – viskas tik į gerą. Tarsi tai, ką visą laiką tyliai nešiojaisi savo mintyse, stebuklingai pradės pildytis. Santykių srityje laukia jaudinantis pradžios etapas. Vienišos Liūto ženklo moterys gali sulaukti malonių, bet kol kas atsargių dėmesio ženklų. Jaukinkis santykius niekur neskubėdama, tau meilės srityje viskas dar prieš akis. Jau turinčioms antrąją pusę Liūtėms dabar tinkamas laikas atvirai pasikalbėti, žengti naujus žingsnius.


ŽUVYS


Į tavo gyvenimą įsiverš tikras jausmų viesulas. Bus sunku suprasti, kas gi čia darosi! Norėsis nuo visko atitrūkti, atsipalaiduoti, leisti sau mėgautis akimirka negalvojant apie tai, kas bus ateityje. Būtent taip ir turi padaryti – paleisti visą susikaustymą ir įsileisti į savo gyvenimą naujus žmones, naują energiją. Kai pagaliau įkvėpsi pilna krūtine, toliau viskas dėliosis savaime. Gali būti, kad taip visai netikėtai prasidės nauji, daug žadantys santykiai. O galbūt tavo atsipalaidavimas paskatins imtis veiksmų vyrą, kuris jau kurį laiką apie tave galvoja, bet vis nedrįsta. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis