4 priežastys, kodėl santykiai su ką tik išsiskyrusiu – ne pats geriausias pasirinkimas

(1)

Pagaliau ir man pasisekė! – galvoji sutikusi tą žavingą vyruką, o paskui paaiškėja, kad kažkur ten vis dar šmėžuoja jo buvusiosios šmėkla. Aha... Jis ką tik išsiskyrė!  

Ką tik išsiskyręs kur kas geriau, nei užimtas. Bet vis tiek ne pats geriausias pasirinkimas. Kodėl? Todėl, kad išsiskyręs vyras – kaip uždelsto veikimo bomba: niekada neatspėsi, ko iš jo tikėtis. Prisimink save tokioje pačioje situacijoje – ar lengvai paleidai praeities prisiminimus? Buvusiųjų pėdsakai ataušta ne taip jau greitai, kaip norėtųsi. Tad susidėdama su išsiskyrusiu šiek tiek rizikuoji ir pati likti įskaudinta. Niekas jokių garantijų nedalina, bet būk atsargi, nes...


... jis gali būti paguodos ieškotojas. Jis gal ir galvoja, kad nori naujų santykių, bet iš tiesų paprasčiausiai bėga nuo skausmo ir ieško paguodos. Sunkiausiais momentais šis vargšelis kreipsis būtent į tave! Nusiteik, kad romantiškas judviejų akimirkas gali sutrikdyti staiga iškilę jo prisiminimai ir nesibaigiantys pokalbiai apie ją – jo buvusią. Blogiausias variantas, kad tavo dėka įgijęs pasitikėjimo, jis trauks į naujų merginų paieškas. O tu ir liksi tik guodėja, padėjusi jam atsitiesti po skyrybų. Ne tokią scenarijaus baigtį buvai numačiusi tada, kai pirmą kartą jį pamatei?


… jis gali būti sutrikęs. Nenustebk, jei šis vyrukas tavęs neklausys, kai pasakosi naujausius savo gyvenimo nutikimus. Arba vis žvilgčios į langą. Arba į laikrodį. Arba į telefoną. Arba apskritai skirs tau dėmesio tik tada, kai akivaizdžiai to pareikalausi. Nepyk ant jo. Ką tik išsiskyręs vyrukas – ne pats linksmiausias pašnekovas. Negi tikėjaisi pozityvumo ir aktyvaus domėjimosi tavimi, kai viskas, ko šiuo metu jam reikia, tai paskęsti apmąstymuose?


... jis gali būti nuotykių ieškotojas. Jeigu skyrybos su buvusiąja vyko šio vyruko iniciatyva, gali būti, kad širdies sopuliai jo ilgai nekankins. Būtų nemalonu patektį į jo meilės aukų sąrašą. Pustyk padus, kol dar nevėlu! Na, nebent šventai tiki įstengsianti sutramdyti šį mačo.


… jis gali būti eksių šešėlyje. Yra vyrų, kuriems tiesiog nesiseka su moterimis. Viena – per daug reikli, antra – valdinga, trečia – neturinti savo nuomonės. Priežasčių skyryboms kišenėje jis neieško. Žinai, kas blogiausia? Tokie vyrukai eksių šešėlio kratosi kaip velnias kryžiaus, todėl pastebėjęs tavyje panašius bruožus, iškart bandys papustyti padus. Gerai, jeigu buvusioji tik viena. O jeigu jų daug, ir kiekviena savyje turėjo kažką, kas jį baisiausiai išgąsdino? Įtikti tokiam vyrui beveik neįmanoma – velniai žino, ko apskritai jis ieško. Greičiausiai, pats savęs.


Kita vertus, jokiu būdu neįtrauk ką tik išsiskyrusio vaikino į juodąjį sąrašą. Išsilaižęs širdies žaizdas, jis gali tapti labai puikiu partneriu. Juo labiau, kad kiekviena taisyklė turi išimčių. Gali būti, kad įdėjusi pastangų ką tik išsiskyrusiam vaikinui tapsi ne tik nepakeičiamu ramsčiu, bet ir ta vienintele. Bet išimtys, kaip žinia, dažnai nepasitaiko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis