3 frazės, kurių santykių pradžioje vyrai nenori girdėti iš tavo lūpų

(1)

Viskam savas laikas ir sava vieta. Ypatingai, kuomet kalbame apie santykių pradžią!

Užsisvajojai, o gal šiek tiek apsvaigai nuo užplūdusių jausmų ir nė pati nepajutai, kaip išsprūdo tai, apie ką geriau neprasitarti. Juolab naujam vaikinui. Deja, kartais taip nutinka. Pradedi mikčioti, aiškintis ir galiausiai taip susipainioji, kad jo veide atsispindi vienintelis noras: kuo skubiau sprukti nuo tavęs į šalį. Būk išmintinga – nebetęsk nesąmonių grandinės, šmaikščiai bei subtiliai grąžink bendravimą į įprastas vėžes.


Klaida Nr. 1: „Noriu vaiko“


Gulite abu paplūdimyje. Tu užsižiūri į smėlyje ropinėjantį mielą vaikutį. Pagauta svajingos nuotaikos pakuždi, kad irgi tokio norėtum. Gal tau šie žodžiai iš tiesų reiškia tik tiek, jog myli vaikus ir svajoji jų kada nors turėti. Deja, vaikinui ši frazė gali skambėti it pavojaus signalas ar net priekaištas. Tad jei tavo atvirumo akimirką jis išbąla ir pradeda nerimastingai žvilgčioti į tave, nusišypsojusi pridurk: tokių rimtų gyvenimo pokyčių norėtum ne anksčiau, nei po kelerių metų.


Klaida Nr. 2: „Tai palik man raktą“


Atsimeni, kuo baigėsi Kerės ir Pono Šauniojo santykiai, kai ši užsigeidė rakto nuo jo buto? Vėliau užsigeidė jo buto lentynose apgyvendinti vis daugiau savo daiktų. Baimindamosi, ar vaikinas yra pasirengęs rimtai įsipareigoti, neretai elgiamės beveik paranojiškai. Tarkim, nerimauji, kad jis kažkodėl vengia duoti tau savo buto raktą ir nė neužsimena apie gyvenimą kartu. O gal tavo nerimo priežastis kita? Gal tau reikia ne to rakto, bet vaikino patvirtinimo, kad esi jam labai svarbi? Tad išsprūdus priekaištui, kad jis nepalieka tavęs vienos savo bute, nieko nelaukusi atvirai jam paaiškink: „Man tik svarbu, kad tu to norėtum.“


Klaida Nr. 3: „Noriu ištekėti“


Net 13 proc. merginų, apsvaigintos aplinkybių (šampano, romantikos, meilės filmų etc.), nejučiomis ištaria šią frazę. Deja, kai svaigulys išgaruoja, norisi tik slėptis po antklode. Vis dėlto kažkaip reikia taisyti padėtį. Pabandyk tai paversti juokais. Arba tiesiog daugiau apie tai nė neužsimink ir tikėkis, kad jis nepriėmė tavo žodžių už gryną pinigą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis