Santykių ekspertė atskleidė, kokios moterys santuokoje pačios laimingiausios

Knygų apie santykius autorė Iris Krasnow atskleidžia vieną esminį dalyką, kuriuo vadovaujasi santuokoje laimingos moterys.

Santykiai – neišsemiama tema, juk kiekviena iš mūsų juos kurdama patiria įvairiausių jausmų spektrą – nuo pakylėjančių laimės akimirkų, iki skaudžių išgyvenimų. Kaip savo knygoje The Real Thing rašo Ellen McCarthy, kiekviename moteris turėtų atsiminti: kartais santykiuose jausiesi nelaiminga – tokia yra tikroji ilgalaikių santykių realybė.


Tas nelaimingumo jausmas apie kurį mes kalbame nebūtinai privalo būti susijęs su rimtais santykių išbandymais. Natūralu, kad kartais santykių krizės protarpiais gali užklupti ir be rimtos priežasties. Ilgainiui iš kantrybės gali išvesti net ir tokie dalykai, kaip paprasčiausias neišplautas puodelis. Juk čia tik puodelis! - pasakytų kitas, bet tau tas puodelis dabar viso ko epicentras. Tu pyksi. Jis pyks. Bus dienų, kai pyksite abu. Tai normalu.


Santykių ekspertė ir knygos The Secret Lives of Wives autorė Iris Krasnow sako: laimingiausios santuokoje yra tos moterys, kurios netiki stebuklingų santykių mitu jie gyveno ilgai ir laimingai. Kuriant santykius reikėtų labai aiškiai suprasti, kad absoliuti laimė praktiškai neegzistuoja. Mes gyvename realybėje, o ne pasakoje, todėl santuokoje kur kas lengviau jaustis laimingomis toms, kurios nekuria iliuzijų.


„Kuriant santykius abi pusės turi būti nusiteikusios kartu praeiti visą kelią, kuris greičiausiai nebus lengvas. Bus akimirkų, kai norėsit skirtis. Bus akimirkų, kai vienas kito negalėsite pakęsti. Jausite ilgesį, susierzinimą, pyktį ir gali būti, netgi pasibjaurėjimą. Ir visa tai yra normali santykių dalis. Negatyvios emocijos yra santykių patirties dalis. Nesitikėkite idealo ir nesivaikykite jo, jeigu norite būti laimingos“ – sako Iris Krasnow.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis