Seksas su ex`u: 5 merginos pasakoja savo istorijas

Tu žinai, kad viskas baigta, bet... Gal vienas kartelis su buvusiuoju – nieko baisaus? 5 merginos pasakoja savo istorijas!

Mes išsiskyrėme ir maždaug po pusmečio vėl susitikome. Išlėkėm pasivažinėti su mašina po naktinį miestą, tuomet – į užmiestį. Galiausiai sustojome nuošalioje aikštelėje, išgerti kavos, kurią pasiėmėme degalinėje. Ir prasidėjo... Bučiniai, apsikabinimai, seksas ant galinės sėdynės. Ryte gavusi jo žinutę ir kvietimą vėl susitikti supratau, kad šiam žmogui iš tiesų nieko nebejaučiu, o vakarykštė naktis tebuvo vienkartinis paslydimas.


Draugavome per atstumą ir laikui bėgant tiesiog savaime pasukome skirtingais keliais – vienam mokslai, kitam darbai. Laiko vienas kitam nebeliko. Maždaug po metų nuo skyrybų sulaukiau iš jo žinutės, kad bus mano mieste ir nori susitikti. Jis liko pas mane nakvoti. Visas vakaras buvo kažkoks pritemptas, nenatūralus, todėl pati nežinau, kodėl sutikau priimti jį nakčiai. Gal buvo tiesiog nemalonu pasakyti „ne“.


Turėjau kelis vaikinus, su kuriais retkarčiais susibėgdavom ir po skyrybų. Nematau tame nieko blogo. Bet paskutinis vaikinas pasielgė labai negražiai – apsimetė, kad yra laisvas, o po savaitės sužinojau apie jo vestuves. Jaučiausi šlykščiai, norėjau parašyti jo naujajai žmonai ir papasakoti su kuo ji gyvena. Bet paskui pabandžiau pastatyti save į jos vietą ir nusprendžiau patylėti. Nebūtų malonu iškart po vestuvių sužinoti, kad vyras man buvo neištikimas.


Toks dalykas mano gyvenime buvo tik vieną kartą ir tikriausiai nepasikartos. Mano buvusio vaikino jausmai dar nebuvo išblėsę, tad netyčinis seksas tik dar labiau pakurstė jo viltis mane susigrąžinti. Buvo sunku jam paaiškinti, kad tarp mūsų tikrai viskas baigta, o seksas – tai tik seksas. Vaikinas buvo toks atkaklus, kad man teko užblokuoti jo numerį.


Kartu gyvenome 3 metus, tuomet labai skausmingai išsiskyrėme. Man prireikė poros metų, kad atsigaučiau ir pamirščiau buvusius santykius. Kai tik pradėjau gyventi iš naujo, jis ir vėl atsitiktinai atsirado mano gyvenime. Jausmai atgijo, pradėjome kartu leisti laiką, galiausiai jis vėl atsikraustė į mano namus. Tačiau kuo toliau, tuo aiškiau supratau, kad niekas apart sekso mūsų nesieja. Dėl tos priežasties ir pirmąjį kartą išsiskyrėme. Matyt, ne veltui. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis