Jo nuomonė: 7 blogiausios frazės, kurias moteris gali pasakyti vyrui

Oi, oi, kiek gali slėptis po visai nekalta fraze „viskas normaliai“ – ir vyrai tą puikiai žino! Tai dar ne viskas – COSMO pakalbinti vyrukai atskleidžia, kokios jų mylimųjų (ir buvusiųjų) frazės juos labiausiai išmuša iš vėžių.

„Viskas normaliai“

Akivaizdu – jeigu moteris tau sako šiuos du žodžius, nieko gero nebus. Bandysi perprasti kur šuo pakastas - greičiausiai bus tik dar blogiau. Nesakysi nieko – vėl negerai. Kodėl negalima paprasčiausiai pasakyti aš pykstu?


„Nuo rytdienos mes...“

Ne, ne. Bet koks sakinys, prasidedantis nuo rytdienos MES nežada nieko gero. Nuo rytdienos sportuosim, nuo rytdienos laikysimės dietos... TU sportuosi, laikysiesi dietos, o aš palaikysiu morališkai.


„Kaip tau atrodo, jinai graži?“

Ar nors viena moteris kada nors girdėjo analogišką klausimą iš vyro? Ne. Ir ne šiaip sau. Vyrai neuždavinėja klausimų, į kuriuos ir taip žino atsakymą. Ypač, jeigu to atsakymo iš tiesų nelabai nori išgirsti.


„Na kodėl tu toks nepastabus/nedėmesingas/abejingas...“

Skamba kaip klausimas, bet iš tiesų jame slepiasi paprasčiausia nuoskauda, į kurią nėra ką atsakyti. Atsiprašau, aš daugiau taip nedarysiu? Ką dar galima pasakyti?


„Jeigu tu taip nori... gerai...“

Nieko gero. Tikrai. Akivaizdus parodymas, kad tavo sprendimas nėra teisingas ir jeigu kažkas bus ne taip, tikrai išgirsi legendinę frazę aš gi tau sakiau.


„Jei tu tikrai mane mylėtum, tai...“

Įjungta aukščiausia manipuliacijos pavara, nepaliekanti jokių variantų atsitraukimui.


„Aš nežinau... o tu kaip nori?“

Yra moterų, visai neturinčių savo nuomonės. Ką valgyti, ką gerti, kur važiuoti, net kaip mylėtis! Ir ko iš jos tuomet tikėtis?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis