3 moters bruožai, traukiantys vyrus emocine prasme

(2)

Yra moterų, savo vidiniu žavesiu sugebančių užburti vyrus. Ir kalbame visai ne apie grožį – juk puikiai žinai, jis kinta. Kalbame apie emociją, kurią perduodi kitam žmogui, apie pojūčius, kurie užplūsta vyrą būnant šalia tavęs.

Neseniai teko girdėti dviejų moterų pokalbį kavinėje, kuris sukosi apie jų draugę – ne pernelyg simpatišką, bet apsuptą dėmesio. Susėdusios draugės juokėsi, kad toji nesimpatingoji galėtų ištekėti vos spragtelėjusi pirštais, o joms (suprask, gražesnėms), vyrus medžioti tenka.


Tad ką turi ji, ko neturi kitos? Vidinį žavesį, lengvumą ir laisvę – tai, ko neturi tos, kurioms tenka medžioti.


Pasitikėjimas savimi – kad ir kaip banaliai tai skambėtų – yra būtent tai, kas traukia vyrus prie moters. Ne arogantiškumas, o žinojimas, kas tu esi ir ko tu nori. Su tokia moterimi visuomet įdomu, nes ji nėra tuščia. Ji sužadina stipriausius vyriškuosius instinktus užkariauti, pasiekti, užvaldyti.


Vidinė laisvė – kurią vyrai instinktyviai jaučia, kurios patys trokšta ir kuria žavisi. Tai polėkis, kuriam sunku atsispirti, kurį kartais norisi sutramdyti ir pasisavinti. Bet taip niekada nebus ir šis supratimas dar labiau traukia.


Gyvenimas dabartimi – kurio taip trūksta daugumai moterų, santykius paverčiančių gyvenimo tikslu. Svarbi yra tik ši akimirka dviese, o visa kita bus kaip bus. Santuoka, gyvenimas kartu, kelionės – ji taip pat planuoja, tačiau pasaulis nesugrius jei viskas staiga pasikeis. Ji ir toliau gyvens – galbūt viena, gal su kažkuo kitu. Ir vyrai tai jaučia – ne ji juos laiko, jie laiko ją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis