Zodiako ženklai, santykiuose atskleidžiantys visai kitą savo asmenybės pusę

Savyje jie turi labai daug švelnumo, meilės ir noro rūpintis kitais. Tačiau tikruosius jų jausmus lemta pamatyti tik tiems, kurie iš tiesų to verti.  

LIŪTAS


Ugnies stichijai priklausantis Liūto ženklas per gyvenimą žengia labai išdidžiai – jam sunku nusileisti, sunku pripažinti kitų tiesą, sunku paklūsti kitų valiai. Būtent dėl to Liūtai dažnai atrodo nepasiekiami, pasikėlę ir atsiriboję nuo jausmų. Vis dėlto atradus kelią į šio Zodiako ženklo širdį, pradeda aiškėti tikroji tiesa: Liūtai – pažeidžiamos, labai prieraišios ir jautrios asmenybės. Šeima jų gyvenime užima svarbiausią vietą, todėl už savo mylimus žmones Liūto ženklo atstovai kovos iki paskutinio kraujo lašo. Jeigu jie myli, tai myli visa širdimi ir siela.


OŽIARAGIS


Žemės stichijai priklausantis Ožiaragis apdovanotas praktiškumu ir racionaliu protu. Šis Zodiako ženklas iš šalies atrodo pragmatiškas ir atitolęs, nelinkęs rodyti tikrųjų savo jausmų ir išgyvenimų. Tačiau tokio atsidavusio gyvenimo partnerio galima tik pavydėti. Įsimyli Ožiaragiai ne taip jau lengvai – tik tikrai išskirtines asmenybes, su kuriomis yra pasirengę nugyventi visą likusį gyvenimą. Kuriantiems santykius su Ožiaragiais teks priprasti prie jų kategoriškumo ir nenorėjimo nusileisti, tačiau kiek pasispyriojęs Ožiaragis galiausiai pasiduos – šiam Zodiako ženklui nepatinka pripažinti kitų tiesos, tačiau jis visuomet klausosi, girdi ir atsižvelgia į mylimų žmonių nuomonę. Net jei iš pirmo žvilgsnio taip ir neatrodo. Tai šeimai atsidavęs Zodiako ženklas, šalia kurio visuomet galima jaustis ramiai ir saugiai.


SKORPIONAS


Vandens stichijai priklausantis Skorpionas mėgsta pasikandžioti. Kartais gali atrodyti, kad prisijaukinti šio Zodiako ženklo tiesiog neįmanoma, tačiau kantrybė daro savo. Skorpionai lengvai nepasiduoda, prieš tai labai atsakingai įvertina galimus kandidatus: jie negali pakęsti apsimetėlių ir puikiai jaučia, kas yra kas, tarsi skenuoja kitų žmonių mintis ir ketinimus. Santykiuose Skorpionai reiklūs, tačiau tuo pačiu labai rūpestingi. Jie labai racionalūs, tačiau ir jausmingi. Gyvenimas su šiuo Zodiako ženklu visuomet permainingas, balansuojantis tarp kraštutinumų – prie to teks priprasti ir tai priimti. Tačiau mainais gausite tai, ko negalėtų duoti niekas kitas – nepaprastą atsidavimą, aistrą, ištikimybę ir žinojimą, kad šalia turite žmogų, kuris bus šalia, kad ir kas nutiktų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis