Nustok dovanoti save tiems, kurie tavęs nėra verti

(2)

Sulauk to žmogaus, kuris kiekvieną dieną rinksis tave.

Dažnai gyvenime viską suverčiame likimui, nors iš tiesų sprendimus priimame patys. Juk keista, tiesa? Svajojame apie tai, kaip norėtume surasti tikrąją meilę, tačiau sustojame ties pirmu sutiktu. Sakome, kad norime surasti TĄ, o save atiduodame tam, kuris tiesiog atsiranda šalia.


Daugybė porų vadina tai meile, nors iš tiesų jų niekas nesieja, tik patogumas būti kartu. Kai drugeliai pilve nustoja plazdėję ir išsisklaido viską užburiantis pirminis žavesys, ateina supratimas – tai nėra ta laimė, kurios tu ieškojai. Vis dažniau tyliai sukirba mintis, kad visa tai tėra savęs apgaudinėjimas, tačiau nustumi ją į šalį – praeis. Vis dažniau pagalvoji, kaip būtų jei..., bet ir toliau mėgaujiesi tuo, ką turi dabar. Racionalus protas neleidžia pasiduoti jausmams. Juk viskas yra gerai – galbūt ne taip, kaip tu norėtum, bet vis tiek gerai.


Ir tik tuomet, kai gyvenimas padovanoja tau galimybę patirti naujus jausmus, seniai kirbėjusios tylios mintys atgyja su nauja jėga. Kaip sunku ir tuo pačiu baisu keisti gyvenimą: tu niekada negali žinoti, kas tavęs laukia, į ką tu iškeisi tai, ką turi dabar. Ir vis dėlto, toliau taip gyventi nebegali.


O juk tą patį sprendimą galėjai priimti kur kas anksčiau. Galėjai nepasiduoti tam patogumo jausmui būti su juo – žmogumi, kuris, pati jautei, nėra tas. Galėjai gauti iš gyvenimo kur kas daugiau, jeigu nebūtum sustojusi ieškoti.


Ir kai ateina supratimas, nereikia kaltinti JO. Tai buvo tavo pasirinkimas, kurį tu bet kada galėjai pakeisti. Tu vis dar gali rinktis. Ne vyrą savo gyvenime, o save pačią. Kai tai suprasi, gyvenime atsiras TAS žmogus.


Nereikia dovanoti savęs žmonėms, kurie nesuteikia tau laimės. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad būtume su tais, kurie nėra mūsų verti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis