5 priežastys, kodėl moteris nusprendžia išeiti...

(10)

Dažnai gyvenime būna, kad vyrai išeina ir grįžta. Kai išeiti nusprendžia moteris, žinok – tai pabaiga. 

„Prieš daugiau nei metus laiko mane paliko žmona. Aš nežinau, kas buvo ne taip – buvau jai ištikimas, uždirbinėjau pinigus, neturėjau kokių nors santykius griaunančių priklausomybių. Kartu pragyvenome 10 metų. Man atrodė, laimingų metų, tačiau akivaizdu, kad buvo ne taip, – pasakoja Vaidas. – Iš pradžių daviau jai laiko pabūti vienai, vėliau bandžiau kalbėtis ir aiškintis, kas ne taip. Bet iki šiol nesuprantu, kas nutiko.“


Vaido situacija ne tokia jau reta, kaip galėtų pasirodyti. Mums įprasta manyti, kad poros skiriasi dėl akivaizdžių problemų – neištikimybės, nuolatinių barnių, priklausomybių ir t.t. Tačiau gyvenime būna ir kitaip – galima daugybę metų taikstytis su realybe, taip ir neišdrįstant priimti sprendimo. Tačiau vieną dieną atsibundi ir supranti: viskas, daugiau taip nebegaliu. Ir tokį sprendimą kitiems suprasti būna sunku. Kodėl, juk viskas tiek metų buvo gerai!


1. Kai moteris tik duoda ir nieko negauna atgalios


Santykiai, ne mainai, kuriuose gauni tiek, kiek pats duodi. Tačiau būti tuo, kuriam visuomet tenka mažiau, labai sunku. Ilgainiui ateina supratimas, kad gali būti kitaip, kad šalia turėtų būti žmogus, kuriam tu rūpi ne mažiau, nei jis rūpi tau. Dažnai tas supratimas ateina būtent tuomet, kai į tavo gyvenimą ateina kitas žmogus. Jis primena tau tai, ką jau seniai buvai pamiršusi - ką reiškia būti vertinama, ką reiškia būti svarbiausia. Net ir mažiausias gurkšnelis tokio dėmesio gali išjudinti tai, kas iki šiol atrodė taip stabilu.


2. Kai moteris nustoja jaustis ypatinga ir geidžiama


Gyvenime taip jau yra - laikui bėgant viską pradedame priimti kaip savaime suprantamą dalyką, nustojame vertinti tai, ką turime. Ypatingai, šalia esančius žmones. Kartais pamirštame pasakyti net paprasčiausią ačiū, kai mylimas žmogus kažką dėl mūsų daro. Juk tai savaime suprantama, taip ir turi būti. Iš tiesų ne. Santykiai patys savaime neauga, juos nuolatos reikia maitinti meile, rūpesčiu ir jausmais. Kai visa tai išnyksta, rasti kelią atgal labai sunku.


3. Kai moteris nesijaučia laisva


Kai visą save atiduoti kitam, tavęs tiesiog nebelieka. Todėl santykiuose labai svarbu išlaikyti tam tikrą atstumą, savo individualumą, nepriklausomybę. Turėti laisvės būti savimi, gyventi savo gyvenimą. Kontrolė, pavydo jausmas, bandymai suvaržyti – ilgainiui visa tai pradeda smaugti ir kyla natūralus noras bėgti. Bėgti nepaisant visko, ką vardan laisvės teks paaukoti.


4. Kai moteris nesijaučia saugi


Gera žinoti, kad šalia visuomet yra žmogus, į kurį gali atsiremti, kuriam gali išsipasakoti ir pasiguosti. Ir visai nesvarbu, kad galbūt visas problemas išsispręsi pati – tas jausmas, kad šalia yra tavo žmogus, suteikia tikėjimo ir jėgų.


5. Kai moteris jaučiasi vieniša


Santykiuose nėra nieko baisesnio, nei vienatvė būnant dviese. Deja, tai nutinka pernelyg dažnai. Atrodo, viskas tvarkoje – nei pykčių, nei didelių dramų. Tačiau ir nieko teigiamo – jausmų, švelnumo, rūpesčio. Tiesiog du žmonės, gyvenantys po vienu stogu. Gali taip gyventi metų metus, tačiau vieną dieną viduje pradeda kirbėti suvokimas, kad gali būti kitaip. Kad kažkada kitaip jau yra buvę ir tu labai nori ir vėl tai pajausti. Tuomet telieka priimti sprendimą...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis