Intymios vyrų išpažintys: kai tenka suvaidinti, kad lovoje buvo labai gera

Manai, tik moterys retkarčiais imituoja orgazmą? Nė velnio... Vyrukai taip pat įsigudrina tai daryti!

Mano mergina šventė gimimo dieną. Tai turėjo būti jai skirta naktis, todėl nusipirkome prezervatyvų, padedančių prailginti sekso trukmę. Prezervatyvai padėjo, bet aš niekaip negalėjau pabaigti! Gerai, kad bent erekcija niekur nedingo.


Labai nervinausi, nes tokios gražios merginos dar nebuvau turėjęs. Visą laiką mintyse galvojau, kaip geriau pasirodyti, kaip nesusimauti – buvau per daug įsitempęs, kad patirčiau orgazmą. Išsisukti kažkaip reikėjo, todėl perėjus į „šuniuko“ pozą apsimečiau baigęs ir greitai nusimoviau prezervatyvą, kad ji nepamatytų jo visiškai tuščio.


Turiu du pasirinkimus: arba pabaigti labai greitai ir nespėti patenkinti merginos, arba užtęsti viską pakankamai ilgai dėl jos, bet pats likti be pasitenkinimo. Čia mano asmeninės ypatybės, kurias aš jau puikiai žinau ir turiu prie jų derintis. Tad kartais, kai labai noriu nudžiuginti savo draugę ir visą dėmesį skirti jai, tenka suvaidinti orgazmą.


Viskas truko labai ilgai – jinai negalėjo pasiekti orgazmo, man taip pat nesisekė. Mačiau, kad situacija darosi nejauki, todėl tiesiog apsimečiau baigęs.


Turėjau susitikti su savo buvusia mergina, kurią labai norėjau susigrąžinti. Anksčiau mūsų seksas buvo kosminis, todėl reikėjo labai pasistengti ir priminti jai tai. Matyt, persistengiau... Gerai, kad mano buvusi mergina puikiai mane pažinojo ir sureagavo visai normaliai.


Mano mergina labai jautriai reaguoja į viską, kas vyksta sekse. Jeigu būnu pavargęs ir nenoriu mylėtis, ji pradeda kaltinti save. Todėl kartais tenka apsimetinėti ir vaidinti orgazmą – dėl šventos ramybės namuose ir savo nervų. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis