3 intymūs merginų klausimai: kodėl po vienos nakties sekso visada jaučiuosi blogai

Jokių pilstymų iš tuščio į kiaurą - kalbame tik atvirai ir apie viską!

Man patinka vienos nakties nuotykiai, tačiau kitą dieną po jų visada jaučiuosi blogai. Kaip sustabdyti šį užburtą ratą?


Lengva pasijusti superseksualiai, kai apimta aistros plėši nuo savęs drabužius ką tik sutikto žmogaus akivaizdoje. Kinsey instituto atliktų tyrimų duomenimis, tas susijaudinimas ir padeda numalšinti nejaukumą, kylantį dėl tokio atvirumo iš esmės nepažįstamam žmogui. Deja, yra ir kita medalio pusė: per tą pačią laukinę aistrą nesugebi priimti racionalių sprendimų. Kai poveikis baigiasi, užplūsta abejonės ir gėda (beje, moterys ją patiria dažniau nei vyrai).


Jei nori nutraukti šį užburtą ratą, paklausk savęs: ar tai suteikė man pasitenkinimo? Ar mylėčiausi su tuo žmogumi, jei tai nebūtų vienos nakties nuotykis? Ar naudojau prezervatyvą? Ar viskas vyko abipusiu sutarimu? Atsakymai padės susidėlioti veiksmų planą kitą kartą, kai ir vėl kils minčių permiegoti su nauju nepažįstamuoju.


Per seksą jis netikėtai man pliaukštelėjo. Ir man tai patiko. Kodėl? Aš juk nesu kokia nors BDSM mėgėja.


Žaismingas pliaukštelėjimas, nesukeliantis skausmo, paspartina kraujo tekėjimą į tavo dubenį ir po visą kūną paskleidžia malonių pojūčių sukeliančių hormonų armiją. Prie viso to gali prisidėti ir psichologinė savijauta, kai paklūsti partneriui ir leidi jam vadovauti.


Jei tau nepatinka „50 pilkų atspalvių“, tai dar nereiškia, kad nepatiks ir kai kurie BDSM veiksmai. Bet žinok: stipresni efektai turi būti taikomi tik tada, kai abu partneriai yra nusiteikę tokiems žaidimams. Jei esi pasirengusi ir nori, leisk sau patirti naujų pojūčių. Tikrai nieko bloga dėl to nenutiks.


Kartais aš būnu susijaudinusi, tačiau visai nesudrėkstu. Ką tai reiškia?


Sausra ten, apačioje, gali staiga prasidėti dėl daugybės priežasčių. Nesinervink ir nesigraužk, tokie dalykai tarp moterų tikrai ne naujiena ar retenybė. Būna, kad emociškai susijaudini, tačiau tai niekaip nepaveikia makšties lubrikacijos. Dėl įvairiausių dalykų – nuo kontraceptinių tablečių sukeltų hormoninių pokyčių iki maitinimo krūtimi ar raminamųjų vartojimo. Situaciją galima paprastai pagerinti – reikia tik kelių lašų silikoninio lubrikanto (jis laiko ilgiau nei vandeniniai), gali juo pasitepti ir prieš preliudiją.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis