11 ženklų, kurie išduoda – tu jo gyvenime esi tikrai ypatinga

Girdėti meilės žodžius iš vyro lūpų visuomet malonu, tačiau ne žodžiai išduoda tikruosius vyro jausmus. 

Santykių ekspertai pataria atkreipti dėmesį į kelis labai svarbius vyrų elgesio aspektus, išduodančius tikruosius jo jausmus tau. Perskaityk juos visus ir sąžiningai sau atsakyk – ties keliais punktais galėtum padėti pliusus?


1. Tu tapai jo šeimos dalimi. Tik rimtus santykius su tavimi planuojantis vyras pažindins tave su savo artimaisiais – tai rimtas ženklas, kad jo gyvenime užimi ypatingą vietą.


2. Jis nori dalintis su tavimi savo kasdienybe. Jis pasakoja tau tai, kas jam nutiko, dalinasi savo mintimis, domisi tuo, kaip tu praleidai dieną. Jis galvoja apie tave net tada, kai judu nesate šalia, todėl gali paskambinti ar parašyti vien tam, kad bent virtualiai pabūtumėte drauge.


3. Jis nuolatos liečiasi prie tavęs. Prisilietimai – nevalingas būdas išreikšti savo artumą. Tai gali būti švelnumą rodantis skruosto paglostymas, netikėtas apkabinimas ar paprasčiausias rankos paėmimas – nuolatiniai prisilietimai parodo kur kas daugiau, nei galima įsivaizduoti.


4. Jis ieško kompromisų. Nes tik tas, kuriam svarbi tavo nuomonė ir savijauta, yra pasiryžęs nusileisti ir ieškoti kitų variantų.


5. Jis pasisiūlo būti šalia, kai tau to reikia. Tai rodo jo norą tave globoti, tavimi rūpintis. Tau nereikia prašyti jo pagalbos – jis pats jaučia, kada gali tau padėti.


6. Jis atkreipia dėmesį į tavo nuomonę. Vyrų ego – labai stiprus, ne visuomet lengva per jį perlipti ir įsiklausyti, ką sako kiti. Jeigu tavo nuomonė jam tikrai svarbi, tai ženklas, kad esi jam ypatinga.


7. Jis nori tave pažinti. Prisimena net ir tokias smulkmenas, kaip mėgstamiausias tavo patiekalas, daina ar spalva. Jis klausosi tavo istorijų – apie šeimą, darbą, tavo drauges. Svarbiausia – jis iš tikrųjų girdi, nes tai, kas vyksta tavo gyvenime, jam labai svarbu.


8. Jis perima tavo manieras. Kuomet žmogus mums labai patinka, nevalingai pradedame kartoti tai, ką daro jis – tai gali būti tam tikri specifiniai žodžiai, kalbėjimo tembras, gestai.


9. Jis padeda tau. Nesvarbu, ar tai paprasčiausias tvarkymasis namuose, apsipirkinėjimas parduotuvėje ar degalų pylimas degalinėje. Vyras, kuriam tu esi svarbi, visuomet stengiasi tau padėti. Atkreipk dėmesį net ir į smulkiausius dalykus.


10. Jis stengiasi tave nustebinti. Nereikia deimantų ir 101 rožės. Kartais užtenka paprasčiausio šokoladuko ar laukuose nuskintos gėlytės, rodančios, kad tą akimirką jis apie tave pagalvojo.


11. Jis nebijo rodyti tau savo jausmų. Tik tikrai mylintis vyras moka pilnai atsiverti ir atvirai kalbėti apie dalykus, kurie rodo jo pažeidžiamumą. Tai vadinama pasitikėjimu, kuris ateina tik su tikrais jausmais savo moteriai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis