Karštos seksualinės fantazijos, kurios mane jaudina

Jau 2019-ieji, tačiau daugybė intymių temų mums vis dar kelia baimę – o kas, jeigu kiti nesupras? COSMO kartu su skaitytojomis stumia nepagrįstas baimes į šalį ir nagrinėja pačius intymiausius klausimus. 

Tikrai nenoriu būti išplakta bizūnu ar dalyvauti viešoje orgijoje, tačiau mintys apie tai mane labai kaitina. Kodėl?!


Apklausos duomenimis, 52% moterų nori geriau suprasti, ką bendra fantazijos turi su realiu gyvenimu. „Kuo daugiau atrandi tave jaudinančių dalykų, tuo geriau, – ramina sekso ir santykių ekspertė Emily Morse. – Juk niekam nereikia apie tai žinoti. Yra skirtumas tarp to, ko trokšti tikrovėje, ir to, apie ką tau tiesiog patinka galvoti.“ Bet jei nori, kad tavo nepadorios mintys būtų įgyvendintos, pasidalink jomis su partneriu. „Yra kai kas, ką norėčiau išbandyti“ arba „Žinai, kas man atrodo seksualu?“ – tiek ir pakanka pokalbiui pradėti.


Per seksą aš beveik niekada nepatiriu orgazmo. Kaip pasakyti partneriui, ko noriu?


Klivlendo medikų duomenimis, tik 10% moterų lengvai patiria orgazmą. Tačiau nepulk iškart reikšti pretenzijų partneriui - pirmiausia suprask, kad negali kitam paaiškinti, kaip suteikti tau malonumą, jei pati nežinai, kas tave labiausiai jaudina. Eksperimentuok su savimi, kad suvoktum, kas tave jaudina. Tada tai galėsi pademonstruoti ir partneriui. Bijai, kad įsižeis? Be reikalo. Jei jis tave myli, tik džiaugsis, kad galės suteikti tau daugiau malonumo.


Labai seniai mylėjausi. Ar man kas nors ne taip?


Visiškai ne. „Seksualinis moterų polėkis didėja ir mažėja priklausomai nuo daugybės veiksnių – streso, hormonų, požiūrio į savo kūną“, – aiškina santykių ekspertė Laura Berman. Jei problema – ne tavo, o partnerio žemas libido, pasistenk suprasti, kas jį slopina. Bet kuriuo atveju gėdytis nėra ko. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis