Seksualinis suderinamumas tarp Zodiako ženklų

Vėžiai, kad ir kokie ramūs ir geručiai atrodytų, lovoje gali išdarinėti tooookius dalykėlius, apie kuriuos tau net nesisapnavo! Štai kodėl jiems puikiai tiktų atvirumo seksualine prasme nestokojančios Žuvys ir aistringieji Skorpionai. 

Smalsu, kurie Zodiako ženklai tau labiausiai tiktų? Skaityk toliau!


AVINAS


Seksualinis stilius: aistringas ir nekantrus! Šie intymumo mylėtojai nori iš karto pulti į malonumus. Gėlės ir romantika – ne jiems. Jie aktoriai, o ne svajotojai, tad pirmenybę teikia energingam seksui ir keliems raundams per naktį.


Seksualinis suderinamumas: Liūtas, Šaulys, Dvyniai, Vandenis.


JAUTIS


Seksualinis stilius: nemėgsta skubėti, viską daro eilės tvarka! Greičiausiai prieš seksą bus romantiška vakarienė, intymūs pokalbiai žvakių šviesoje, o jau tuomet - ilgai (laaabai) trunkanti meilės naktis.


Seksualinis suderinamumas: Mergelė, Ožiaragis, Vėžys, Skorpionas, Žuvys.


DVYNIAI


Seksualinis stilius: šis Zodiako ženklas mėgsta netikėtumus, originalumą, staigmenas. Tad karščiausios nakties galima tikėtis tuomet, kai vakaras buvo pakankamai intriguojantis. Fantazija lovoje liesis per kraštus, kaip ir pokalbiai sekso metu, prieš jį ir po jo.


Seksualinis suderinamumas: Svarstyklės, Vandenis, Avinas, Liūtas, Šaulys.


VĖŽYS


Seksualinis stilius: jie ne šiaip užsiima seksu, o paverčia tai nepamirštamu pojūčių lavina. Seksas su Vėžiu visuomet nuostabus, nes šis Zodiako ženklas lovoje daugiau duoda, nei ima.


Seksualinis suderinamumas: Jautis, Mergelė, Ožiaragis, Skorpionas, Žuvys.


LIŪTAS


Seksualinis stilius: Liūtas visuomet nori būti žvaigžde ir atitinkamai elgiasi tiek gyvenime, tiek lovoje. Prigimtinė aistra, alkis ir noras įrodyti savo pranašumus dovanoja Liūtams neišsenkančią seksualinę energiją.


Seksualinis suderinamumas: Avinas, Šaulys, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.


MERGELĖ


Seksualinis stilius: Mergelės ženklas pragmatiškas, mėgstantis tvarką. Tad ir seksualiniame gyvenime viskas vyks pagal planą, be didelių staigmenų ir netikėtumų. Vis tik atsipalaidavusios Mergelės kartais pasiryžta ir beprotiškiems eksperimentams, tik joms reikia laiko prisipratinti naujoves.


Seksualinis suderinamumas: Jautis, Ožiaragis, Vėžys, Skorpionas, Žuvys.


SVARSTYKLĖS


Seksualinis stilius: mėgsta gerai pasilinksminti ne tik gyvenime, bet ir lovoje. Kartais joms norisi gilių pokalbių ir lėto intymumo, kartais - galvą apsukančios aistros ir naujų potyrių. Nuobodu tikrai nebus!


Seksualinis suderinamumas: Dvyniai, Vandenis, Avinas, Liūtas, Šaulys.


SKORPIONAS


Seksualinis stilius: šis Zodiako ženklas turi telepatinių gebėjimų - tiesiog skaito tavo mintis, tad lovoje gali padovanoti nepamirštamus įspūdžius. Šalia šio ženklo gali visiškai atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis be jokių tabu, atrasti tikrąjį sekso teikiamą malonumą.


Seksualinis suderinamumas: Vėžys, Žuvys, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.


ŠAULYS


Seksualinis stilius: šalia šio ženklo lengva pasijusti vieninteliu ir pačiu svarbiausiu žmogumi. Būdamas šalia Šaulys dovanoja meilę ir aistrą. Šaulys atviras, noriai bandantis naujus dalykus, bet ne visuomet linkęs rodyti iniciatyvą, tad kartais gali tekti pakūrenti aistrą.


Seksualinis suderinamumas: Avinas, Liūtas, Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis.


OŽIARAGIS


Seksualinis stilius: jo garbės kodeksas reikalauja pirmiausia suteikti malonumą partneriui, o jau tuomet mėgautis pačiam. Į naujoves šis Zodiako ženklas žvelgia atsargiai, tačiau anksčiau ar vėliau vis tiek išdrįsta pabandyti. Tad mėgstantiems ekstremalius lovos malonumus gali tekti šiek tiek palaukti, tačiau tai tikrai atsipirks.


Seksualinis suderinamumas: Jautis, Mergelė, Vėžys, Skorpionas, Žuvys.


VANDENIS


Seksualinis stilius: tai laisva siela, kurios neįmanoma pažaboti ir prie savęs pririšti. Leisk Vandeniui būti laisvu ir mainais iš jo gausi tai, ko tau negalėtų duoti niekas kitas. Tik atsargiai – Vandeniai turi magišką traukos galią, kuriai sunku atsispirti, kurios neįmanoma pamiršti.


Seksualinis suderinamumas: Dvyniai, Avinas, Liūtas, Šaulys.


ŽUVYS


Seksualinis stilius: šis Zodiako ženklas lovoje – tarsi chameleonas, gebantis prisitaikyti ir būti tuo, kuo nori jį matyti. Mėgsta dėmesį, švelnumą, rūpestį, nori jaustis geidžiamas. Pats labai rūpestingas ir atidus, tačiau kartais per daug įžeidus, tad lovoje nuo nereikalingų kalbų geriau susilaikyti.


Seksualinis suderinamumas: Skorpionas, Vėžys, Jautis, Mergelė, Ožiaragis.  

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis