Kartais mylėti – tai ne kovoti, o išeiti

(2)

Meilei, kaip ir tango, reikia dviejų žmonių

Kuomet išgyvenau nelengvą santykių etapą, vienas žmogus man pasakė: „Jei tu tikrai myli, net ir turėdama milijoną priežasčių paleisti ir išeiti, vis tiek turi atrasti tą vienintelę ypatingą priežastį, dėl kurios turėtum pasilikti“.


Tai buvo žodžiai, kurių tuo metu man labai reikėjo, kuriuos labai norėjau išgirsti. Tačiau būtent dėl šių žodžių padariau didelę klaidą.


Meilė man – tai atsidavimas. Atsidavimas tam, ką kuria du žmonės. Meilė tai gebėjimas kartu perlipti per kliūtis, atsirandančias kelyje. Bet žmonės dažnai pamiršta pasakyti vieną svarbų dalyką: meilės ne visuomet būna pakankamai, kad ir toliau kovotum. Meilei, kaip ir tango, reikia dviejų žmonių.


Kartais mylėti – reiškia išeiti. Dėl savęs pačios. Meilės nereikia idealizuoti. Dėl jos galima stengtis, tačiau ne kovoti. Jei meilė tau drasko širdį ir skaudina, tai jau kova. Kova už meilę, bet prieš pačią save. Kokia tuomet tos meilės prasmė?


Meilė turi įkvėpti tave būti dar geresne savo pačios versija. Ji turi padėti tau atsiskleisti, pajusti laisvę būti tuo, kuo iš tikrųjų esi. Meilėje nėra nieko sunkaus. Ji neturi atimti tavo jėgų ir versti abejoti pačia savimi. Meilė turi tiesiog būti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis