5 ženklai, kad šis vyras planuoja savo ateitį būtent su tavimi

(1)

Ne meilės prisipažinimai ir gėlės rodo tikruosius vyro jausmus – poelgiai, štai kas kalba garsiau už žodžius.

Susipažinai su simpatišku vaikinu. Regis, viskas su juo gerai, bet santykiai primena „stumk ir trauk“ žaidimą. Problema tame, kad trauki ir stumi tik tu, o jis priešinasi. Muistosi. Išsisukinėja. Pažįstama situacija?


28 metų Inga pasakoja su Justu* draugavusi beveik metus – santykiai buvo lyg ir neblogi, tačiau niekur nevedė: „Kartu leisdavome laiką, kartu linksminomės, tačiau iš esmės tai ir buvo viskas. Pradėjusi galvoti, kas iš tiesų mus sieja, supratau, kad neturime jokių bendrų ateities planų. Iš tiesų net nepažįstu jo tėvų ir jis nepažįsta manųjų. Radusi progą, apie tai su juo pasikalbėjau. Tai štai: kartu praleidus metus paaiškėjo, kad aš jam – artima draugė, tačiau rimtiems santykiams jis nepasiruošęs. Kodėl? Atsakymo nėra. Mūsų buvimą kartu mes matėme visiškai skirtingai. Nenorėjau laukti, kol jis subręs santykiams, todėl tiesiog išsiskyrėme“.


Ingos situacija pažįstama daugumai merginų. Oi, oi... kiek kartų teko girdėti aš dar nepasiruošęs. Kad ir kaip nesinorėtų paleisti, dažniausiai būtent tai padaryti ir reikėtų. Nereikia kankinti savęs iliuzijomis, kurios galbūt niekada netaps realybe – tai beprasmiškas laiko gaišimas, jeigu iš santykių nori daugiau, nei jis šiuo metu pasiruošęs tau duoti.


Viskas bus visiškai kitaip, kai tavo gyvenime atsiras žmogus, šalia kurio viskas bus paprasta ir aišku. Tau nekils klausimų, ar jis pasiruošęs – tu būsi visiškai rami dėl jo ketinimų, dėl jūsų ateities. Abejoji? Vis dar svarstai ar būtent tokį vyrą ir sutikai? Štai 5 ženklai, kad jis ateitį mato būtent su tavimi.


Pirmas ir bene svarbiausias ženklas – tai bendri ateities planai. Kuomet šalia esantis žmogus mums iš tiesų svarbus, kurdami ateities planus mes nevalingai į juos įtraukiame ir jį. Jis planuoja atostogas kartu su tavimi? – geras ženklas. Visai nebūtina, kad tiesiogiai tave kažkur pakviestų. Rimtus jo ketinimus gali išduoti ir gana subtilūs, paslėpti signalai. Gal jis klausia tavęs, ką manai apie vieną ar kitą šalį, domisi, ar norėtum ten nuvykti. O gal tiesiog kartu su tavimi tyrinėji skirtingas šalis – tai, kad šiame procese dalyvauji ir tu, daug ką pasako.


Antras rimtų jo ketinimų ženklas – jis kviečia tave leisti laiką ne tik dviese. Šiuo atveju mes kalbame apie draugus! Taip, taip, draugų nuomonė – neišvengiamai svarbi. Jei tu jo gyvenime esi daugiau nei šiaip mergina, neabejotinai tapsi jo draugų kompanijos dalimi. Įsivaizduok paprastą situaciją: paklaususi, ką jis ruošiasi veikti savaitgalį, sužinai, kad jis eis su draugais į miestą. Pirmas svarbus dalykas – tu paklausi. Antras – tu gauni atsakymą. Trečias – nėra jokio kvietimo prisijungti. O dabar įsivaizduok kitą tos pačios situacijos variantą: jis pasakoja savaitgalį eisiantis su draugais į miestą, gal ir tu norėsi prisijungti? Pirmas svarbus dalykas – jis dalinasi savo planais, tau nereikia jo klausti. Antras – jis pakviečia tave.


Ne mažiau svarbu ir tai, kaip jis bendrauja su tavimi draugų tarpe – tai trečias rimtų jo ketinimų ženklas. Vyras, kurio gyvenime tu ne šiaip draugė, tikrai nebijos rodyti savo jausmų – jis drąsiai tave apkabins, paims už rankos ir bus šalia.


Ketvirtas ženklas – labai svarbus, nors ne visada pastebimas. Atkreipk dėmesį, kaip dažnai pokalbiuose jis sako žodį „mes“. Mes – tai ženklas, kad savo gyvenimą jis sieja ir su tavimi. Mes – tai jo požiūrio atspindys į tai, kokią reikšmę tu turi jo gyvenimą. Draugams jis pasakoja: vakar buvome kine ar vakar buvau kine su...? Skirtumas labai nedidelis, bet labai reikšmingas! Tai rodo, kad tu nesi tik jo priedas, tu esi jo gyvenimo dalis.


Penktas jo rimtų ketinimų ženklas – noras spręsti problemas. O jų juk pasitaiko kiekvienuose santykiuose. Kuomet mums žmogus nėra labai svarbus, nuo problemų mes paprasčiausiai bėgame – nustumiame jas į šalį ir laukiame kol viskas savaime susidėlios į savas vietas. Kuomet žmogus mums iš tiesų svarbus, stengiamės išlaikyti jį šalia savęs, saugoti santykius. Rimtus vyro ketinimus išduoda jo elgesys visų tų kasdienių nesusipratimų fone – jei tu jam tikrai svarbi, jis nebėga, o kalbasi ir viską sudėlioja į savas vietas. Nes tik taip įmanoma kurti ateitį su tau svarbiu žmogumi. 


*Vardas pakeistas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis