Būti vienai geriau, nei būti vienišai dviese

(3)

Bandydama bėgti nuo vienatvės, kartais tampame dar vienišesni...

Kartais būti kartu nėra lemta, kad ir kaip tu to norėtum. Juk tu jauti – viskas ne taip, kaip turėtų būti. Atrodo, esate kartu, bet tuo pačiu taip toli vienas nuo kito. Gali prieiti, paliesti, apkabinti, tačiau tai ne tie prisilietimai, kurie tave nuramina ir leidžia pasijusti visiškai saugia. Jūs esate dviese, bet tu vis tiek viena. Tu vieniša.


Kartais bėgdami nuo vienatvės, kabinamės į santykius, kurie mums nieko neduoda. Gelbėdami santykius stengiamės save pakeisti, prisiderinti, priimti. Tačiau visa tai tėra iliuzija. Kad ir kaip stengtumeisi, tuštumo jausmas niekur nedingsta. Tu tai jauti, bet bijai sau pripažinti. Bijai priimti sprendimą, kuris yra neišvengiamas.


Jūsų bendri prisiminimai – kas bus, kai jų nebeliks? Jūsų pokalbiai – laikui bėgant jie tiesiog išsitrins. Tos emocijos, kurias kažkada išgyvenai – ar tau pavyks tą patį patirti dar kartą? Mes bijome keisti savo gyvenimą, nes nežinome, kas mūsų laukia ateityje. Geriau tenkinamės laimės trupiniais, nei rizikuojame prarasti ir tą mažytę džiaugsmo dalelę.


Sustok ir paklausyk manęs: vienatvė nėra baisi. Baisu yra jaustis vienišai būnant dviese. Baisu yra neturėti pasirinkimo – o būtent jį tu iš savęs ir atimi, gyvendama su žmogumi, kuris tau nieko neduoda. Tu nesi laiminga. Ir tu nesi laisva. Ir tai tėra tavo pasirinkimas, kurį tu bet kada gali pakeisti.


Aš žinau, kad iš pradžių tau bus sunku. Sunku paleisti net ir tuos menkus laimės trupinius, kuriuos vis dar esi išsaugojusi savo atmintyje. Tačiau vieną rytą tu prabusi be minčių apie tai, kas buvo. Tu prabusi tikėdama, kad viskas tavo gyvenime dar prieš akis. Paleisi savo baimes, nustosi ieškoti ir tiesiog pradėsi gyventi. O tuomet į tavo gyvenime ir ateis tai, ko tau taip trūksta. Tiesiog paleisk ir nebijok prarasti. Tik taip gali atrasti kitus. Tik taip gali leisti kitiems atrasti save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis