3 Zodiako ženklai, kurių birželio mėnesį laukia permainos meilės srityje

Meilės horoskopas birželio mėnesiui! Štai trys Zodiako ženklai, kurių laukia ypatingai jausmingas mėnuo.

DVYNIAI


Jau birželio 9 dieną į tavo ženklą įžengs Venera. Tai meilės ir aistros planeta, tad laiko gaišti nevalia! Jei ieškai meilės, būtent dabar pats tinkamiausias laikas imtis iniciatyvos, juk tu tiesiog spinduliuosi žavesį! Vyrų dėmesio tikrai nepritrūks, bet jei sėdėsi namuose, niekas tavęs nepastebės. Tad pasileisk plaukus ir pirmyn linksmintis! Tik nebūk godi: bandydama tuo pačiu metu atsisėsti ant dviejų kėdžių, galiausiai liksi sėdėti ant žemės.


VĖŽYS


Birželio 4 diena tau ypatinga – į tavo ženklą įžengia pergalingasis Merkurijus. Užteks laukti, metas šturmuoti romantiškąjį frontą. Svarbiausias tavo ginklas šį mėnesį yra intelektas ir komunikabilumas. Merkurijus viskuo pasirūpins: turėsi pakankamai energijos, noro pažindintis ir patirti kažką naujo. Gali būti, kad pajusi stiprius vidinius pokyčius, kurie tave nuves gana netikėtais keliais arba pastūmės link įdomių, neplanuotų pažinčių. Tad vienatvės jausmas tavo Zodiako ženklui artimiausiu metu negresia. Tačiau apie rimtus santykius kol kas galvoti taip pat nereikėtų – mėgaukis, tyrinėk potencialius kandidatus į širdį, o gyvenimą aukštyn kojom verčiančius sprendimus priiminėk vėliau.


MERGELĖ


Mergelėms atėjo metas kardinaliai keisti situaciją meilės srityje. Ypatingai tai aktualu kukliosioms, niekaip nedrįstančioms parodyti savojo „aš“. Kiek gi galima žiūrėti į sceną iš žiūrovų salės? Šį mėnesį būsi apdovanota moterišku švelnumu, trapumu ir gebėjimu pavergti vyrų širdis, tad nepraleisk savo progos sutikti tą vienintelį, dėmesio tikrai vertą vyrą. Žvaigždės kužda, kad pirmoji birželio mėnesio pusė itin sėkminga naujoms pažintims, o mėnesio pabaigoje... Oi, ten tai jau bus... Galėsi pamiršti visus švelnumus, kurie vietą užleis tikrai karštai, kone deginančiai aistrai.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis