Ko vyrai tikisi pirmojo pasimatymo metu

Pašnekovui reikia ne daugiau kaip dvylikos minučių, kad susidarytų apie tave nuomonę. Tokią išvadą padarė sociologinių tyrimų kompanijos CBS-AXA specialistai. 64% jų apklaustų žmonių įsitikinę, kad simpatiją sukelia atvira šypsena. 58% ne mažiau svarbiu laiko akių kontaktą, o 25% - seksualų balsą. Keista, tačiau respondentai neteikė didelės reikšmės nei ilgoms kojoms, nei iškiliai krūtinei.

Jei rimtai, įsidėmėk: pirmosios dvylika jūsų bendravimo minučių - pačios svarbiausios. Nutylėk negatyvią informaciją, nesinervink, kad baigia išsikrauti telefonas ar nesumokėjai už automobilio stovėjimą aikštelėje. Stenkis, kad pokalbis suktųsi apie jį ir tave.

Be abejonės, pokalbis - esminis pasimatymo sėkmės garantas, tačiau reikšmės turi ne tik tai, ką kalbi, bet ir kaip tai darai. Teksaso universiteto tyrimų duomenimis, žmonės, vartojantys tokių pat žodžių, kur kas labiau vienas kitam patinka. Tyrimo autorė psichologijos profesorė Molly E. Ireland drauge su kolegomis išanalizavo greituosiuose pasimatymuose dalyvavusių vyrų ir moterų leksiką. Sunku patikėti, tačiau jai pavyko nustatyti tiesioginį ryšį tarp porų per pokalbius vartotų žodžių ir tikimybės panorėti susitikti dar kartą. Stebėk, kokias frazes vartoja vaikinas, ir pamėgink jas pakartoti kalbėdama (tik, žinoma, saikingai).

Nors įprastai komplimentų tikimės sulaukti iš vyrų, reikėtų nepamiršti, kad ausimis myli ne tik moterys. Psichologė Aleksandra Volochova siūlo pažaisti vyrų pasąmone: „Kuo dažniau kartok jo vardą. Stenkis kalbėti žemesniu balsu“. Pasirodo, žemu balsu kalbanti moteris psichologiškai atrodo savimi pasitikinti, tvirta asmenybė. „Tai žadina vyrui medžiotojo instinktus, - teigia Aleksandra. - Girti taip pat svarbu. Vyrai komplimentus linkę priimti už gryną pinigą.“ Dar viena psichologinė gudrybė - pamėgink žodžius tarti šiek tiek tyliau nei įprastai. Tai priverčia pašnekovą įdėmiau sekti pokalbį, nenukreipti dėmesio kitur.

Į didžiausių pažinčių svetainių dešimtuką patenkančios svetainės OkCupid įkūrėjas matematikas Christinas Rudderis atliko tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 32 000 porų, ir išsiaiškino, kokius klausimus per pasimatymą reikia užduoti, kad suprastumėte, ar puoselėjate bendrų interesų. Nustebsi, tačiau į karštąjį trejetuką pateko: „Tau patinka siaubo filmai?, „Tau patinka keliauti vienam?“ ir „Kada nors norėjai viską mesti ir išvažiuoti?“ jei jūsų atsakymai sutampa, bendrų temų tikrai rasite. Pradėti pokalbio šiais klausimais gal ir neverta, tačiau įtraukti į įprastą sąrašą - galima.

Jeigu bijai, kad neturėsi apie ką kalbėti pasimatymo metu, sugalvok veiklos, kuri jus abu užimtų. Knygos „Kaip priversti save įsimylėti per 90 minučių ir mažiau“ autorius, neurolingvistinio programavimo ekspertas Nicholasas Boothmanas sako: „Geriausi pasimatymai būna tada, kai ką nors drauge mėginate pirmą kartą, keičiatės įspūdžiais, jausmais, idėjomis“.

O dabar siūlome tau pažvelgti į žemiau esantį paveiksliuką ir pasižiūrėti, ko pirmojo pasimatymo metu tikisi vyrai ir moterys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis