6 frazės, kur kas svarbesnės nei „Aš tave myliu“

Malonu girdėti meilės žodžius, tačiau tikruosius jausmus neretai parodo visai ne meilės prisipažinimai ir nuolatos kartojamas „aš tave myliu“. Psichologai siūlo atkreipti dėmesį į kitas frazes, rodančias tikrąjį emocinį ryšį tarp partnerių. Paskaityk ir pažvelk iš šalies – ar tai apie jus? 

Ačiū tau


Ilgalaikiuose santykiuose pernelyg daug dalykų priimame kaip duotybę ir pamirštame, kad mylimas žmogus mums nieko neskolingas, nieko neprivalo dėl mūsų daryti. Todėl viską, ką jis daro dėl tavęs, turi vertinti.


Tu gali tai padaryti


Net jeigu labai norisi jį sustabdyti, net jeigu kartais tau sunku patikėti jo sumanymais ir norais, turi išmokti susivaldyti ir patikėti jo jėgomis. Būk tas žmogus, kuris padeda sunkiose situacijose ir pataria, kai reikia patarimo. Palaikymas ir tikėjimas kartais suteikia stebuklingų jėgų.


Aš myliu save


Santykiuose mes dažnai kartojame meilės žodžius, tačiau retai kada kalbame apie meilę sau. Santykiai bus pilnaverčiai tik tuomet, kai juos kurs dvi pilnavertės asmenybės. Tavo mylimas žmogus turi žinoti, kad jis – tavo gyvenimo dalis, tačiau save tu myli ne mažiau, nei jį. Tai yra tavo savivertės pagrindas, kurio dėka formuojasi ir kitų žmonių pagarba tau.


Tai, kas nutiko, liko praeityje


Kiekvienuose santykiuose pasitaiko nemalonių išgyvenimų. Vieni juos perlipa, kitiems, deja, taip ir nepavyksta. Laimingi santykiai negali būti ten, kur kaupiasi praeities nuoskaudos, nes su laiku jų tampa vis daugiau. Turi išmokti priimti ir paleisti, palikti viską praeityje. Kitu atveju nėra prasmės ką nors tęsti.


Gerai praleisk laiką, aš tavęs lauksiu


Net jeigu kartais tau labai neramu, turi mokėti paleisti ir suteikti jam laisvę daryti tai, ko jis nori. Tai vadinama pasitikėjimu. Tai vadinama pagarba kito žmogaus pasirinkimams. Į namus gera grįžti tik tada, kai žinai, kad esi laukiamas. Jeigu tau neišeina jo paleisti, jeigu kiekvienas jo išėjimas virsta tavo nepasitenkinimu ir pykčiais, ieškok priežasčių ir pasidaryk sau išvadas. Bandydama jį sulaikyti tu nieko nepasieksi, tik nuolatos kankinsiesi pati.


Aš tau atleidžiu


Mokėjimas atleisti – kertinis santykių akmuo, ant kurio viskas balansuoja. Ištrauk šį akmenį ir viskas, ką taip ilgai kūrėte kartu, sugrius tą pačią minutę. Mokėk atleisti ir paleisti, tačiau visuomet prisimink, kad savo gyvenime tu esi svarbiausia ir tik nuo to, kaip tu elgiesi pati su savimi, priklauso ir tai, kaip su tavimi elgiasi kiti. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis