Santykių ekspertė: kaip sužavėti moterų numylėtinį, nenorintį ilgalaikių santykių

Noriu sužinoti ar turiu šansų sužavėti vieną vyrą. Jam 39 metai. Aukštas, gražus, labai iškalbingas, laisvas ir savo laisvę mylintis vyras. Sutikau jį darbo konferencijoje. Man labai patiko, kaip jis skaito pranešimą, kaip elegantiškai apsirengęs. Pati grožio ir pasitikėjimo savimi nestokoju, tad susiradau jo telefoną ir parašiau SMS, pagirdama už gerą pranešimą ir pakviesdama kavos. Jis labai lengvai įėjo į kontaktą su manimi, tad kurį laiką įnikau į susirašinėjimą su juo, tačiau po kelių savaičių pagaliau išsiprašiau tą pasimatymą su kava. Pats nerodė iniciatyvos greičiau susitikti, nors bendravo maloniai, jaučiau jo simpatiją sau, kaip moteriai.

Pasimatymo metu sužinojau, kad jis turėjo tik dvi rimtas draugystes, kol galiausiai suprato, kad santykiams nėra sutvertas. Be kita ko, jis darboholikas ir kaip sako, tik kelias dienas sugeba išbūt be darbo. Aš juoko formoj apgailestavau, kad neturiu šansų kažką su juo rimto mąstyti ir jis neslėpdamas aiškiai pasakė, kad deja, bet aš teisi. Pasimatymo gale išgirdau pasiūlymą nueiti pas jį. Kitaip tariant, pasiūlė seksą. Gražiai atsisakiau. Atsisveikinant aistringai įsisiurbė į lūpas ir pasakė: „jei bus liūdna, skambink, praskaidrinsiu tau nuotaiką“.

Po pasimatymo nieko nerašė ir neskambino, tik feisbuke priėmė į draugus ir tai tik po to, kai pati jam išsiunčiau pakvietimą. Bendravimas mūsų dabar minimaliausias: tai „palaikino“ kažką, tai pasveikino gimtadienio proga. Pastebėjau, kad jis feisbuko mėgėjas. Mėgsta kelti savo nuotraukas, kurios savaime kalba: „pažiūrėkit koks aš gražus ir sėkmingas“. Matosi, kad labai myli save. Feisbuke turi daug moterų - draugių. Visos aikčioja, koks jis gražus, šaunus ir pan. Jis mėgaujasi tuo, koketuoja su jomis, flirtuoja, bet tokiam stiliui: „o taip, aš toks VAU, svajokit visos apie mane“.

Dabar perskaičius vieną Jūsų straipsnį galvoju, gal visgi įmanoma kažkaip padaryti, kad jis susižavėtu manimi, įsimylėtų ir norėtų su manimi leisti laiką? Prisipažinsiu, jis mane tikrai traukia. Nors aš pati vyrų dėmesio nestokoju, bet tokių, kurie trauktų mane, būna vienetai. Neseniai pasveikinau jį su gimimo diena, maniau tikrai atrašys, juk parašiau ditirambus jam. Atsakymą gavau tik po 2 dienų. Padėkojo ir paklausė, kaip man sekasi. Kol kas nieko neatrašiau. Mąstau, kaip čia protingai jį sudominti, kad norėtų vėl susitikti? Gal po aistringos mudviejų nakties jis norėtų palaikyti intensyvesnius mudviejų santykius? Klausiu Jūsų nuomonės ir patarimo, ką jūs manot apie visą tai? Ar turiu šansų jį suvilioti, ir kaip būtų galima tai padaryti?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Panašu, kad jūsų mintis užvaldė save įsimylėjęs, be moterų dėmesio negalintis gyventi, narcizų giminės atstovas. Tokie vyrai pasižymi gražia, išpuoselėta išvaizda, dailiu stotu, tiesia laikysena, stilinga apranga, iškalbingumu ir be jokios abejonės – meile sau.

Pagrindinis tokių vyrų „maistas“ yra dėmesys, jo asmenybės sureikšminimas ir jo unikalumą patvirtinantys aplinkinių žodžiai. Vien dėl to, šio tipo vyrai be darbo gyvent negali, nes juk namų sienos nepasakys, koks jis šaunus ir nepakartojamas. Jie iš tiesų nėra sutverti paprastiems, žemiškiems santykiams. Kodėl? Ne tik todėl, kad jiems svarbi laisvė ir nepriklausomybė. Ir ne tik todėl, kad mylėti moterį taip, kaip myli save, jie nemoka. Bet dar ir todėl, kad ilgalaikiai santykiai paverčia jį paprasta, žemiška būtybe, nes bendra buitis nuskalauja visą jo dieviškumą. Ir jam tai nepatinka.

Jie nori jaustis geidžiami, neprieinami, nežemiški, paslaptingi - visų moterų svajonių vyrai. Jie iš tiesų pradeda blogai jaustis šalia tos moters, šalia kurios jaučiasi paprasti, žemiški, kaip ir visi kiti. Tokie, kurie vakarais kartais valgo paprastas dešreles, kurie, kaip ir visos žemiškos būtybės, tuštinasi, skleidžia įvairius kūno kvapus, rytais būna susivėlę ir jiems taip pat smirda iš burnos. Jie įsimylėję savo dieviškumą, šis įvaizdis jiems labai svarbus, todėl jie sąmoningai renkasi vienatvę ir mėgaujasi vis naujomis pergalėmis.

Tokį vyrą gali sudominti tik lygiavertė moteris (ryški, charizmatiška, atkreipianti į save dėmesį), kuri nesureikšmins jo nuostabumo. Kuri nekreips į jį dėmesio tol, kol jis neparodys dėmesio jai. Kuriai jis norės įrodyti, kad jis visagalis, numeris vienas pasaulyje. Tokios moterys nekreipdamos į jį dėmesį pamina jų ego didybę. Juk visoms likusioms jis misteris VAU, o šiai - jis eilinis. Pajautę azartą ją sužavėti, jie iš savęs išspaudžia maksimumą, dėl ko dar labiau savimi žavisi ir mėgaujasi užkariavimo procesu.

Kuo ilgiau moteris su juo žaidžia „katės-pelės“ žaidimą, tuo didesnį azartą jis jaučia jos užkariavime. Bet... Kai tik išaušta ta diena, kai moteris išsilydo nuo jo žavesio ir dėmesio - jis kaip mat nustoja žavėtis ja. Tuomet ji tampa eiline, dėl jo žavesio patirpusia moteriškos lyties atstove. Ilgesnį laiką jo susidomėjimą savo asmenybe gali išlaikyti tik tokia moteris, kuri nenorėtų turėti su juo kasdieniškų santykių, būtų itin paslaptinga, tokia pat nežemiška, tai pradingstanti, tai vėl atsirandanti jo gyvenime tik tam, kad trumpam pasimėgautų jo dėmesiu sau.

Kadangi jūs nebuvote ta, kuri pirmoji atkreipė jo dėmesį, bet buvote ta, kuri pati jo siekė, kuri „maitindavo“ jį dėmesiu ir susižavėjimo žodžiais, jūs jau neturite šansų būti TA, kuri sudomins savo asmenybe ir privers jį įsimylėti. O, bet, tačiau... jei savo ambicijas sumažinsite iki „tiesiog pasimėgauti aistringu seksu su alfa patinu“ ir tiek – jūs tikrai tokias galimybes turite. Jis tikrai neatsisakys sekso, patiekto ant lėkštutės iš moters, kuriai nestinga nei grožio, nei pasitikėjimo savimi.

Bet prieš leisdamasi į tokią avantiūrą, pamąstykit ar jums tikrai to reikia? Ar naktis, praleista svajonių vyro glėbyje neturės jums daugiau moralinės žalos, nei malonumo? O galbūt jūsų trauka jam tėra jūsų, kaip gražios ir vyrų dėmesio nestokojančios moters užgauta savimeilė, kuriai reikia patvirtinimo, kad esat tokia pat vyrų geidžiama, kuriai neįmanoma atsispirti? Ar jūs tikrai tokio vyro sau norėtumėte? Tokio, kuris dėmesį sau rodys labiau, nei jums? Tokio, kuris dėl jokios moters neatsisakys pomėgio mėgautis kitų moterų dėmesiu? O gal vis tik tai nėra tai, apie ką jūs svajojate? Pamąstykite apie tai. Sėkmės!

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis