Kaip susirasti vyrą: patarimai moterims iš senų laikų

Klubai, vakarėliai, pažinčių svetainės ir Tinderiai – rinkis, kas širdžiai mieliau. Niekas tavęs nevaržo, jei tik pati to nori. Bet taip buvo ne visada – kur čia matyta, kad moteris pirmoji rodytų iniciatyvą! O kaip tuomet susipažinti, kaip patraukti patinkančio vyro dėmesį?  

1950-ieji metai. Karjera ir išsilavinimas moteriai – toli gražu ne pats svarbiausias dalykas. Kur kas svarbiau rasti tinkamą partiją ir kuo skubiau ištekėti. Nenuostabu, kad tų laikų moteriškuose žurnaluose mirgėjo patys įvairiausi ir išradingiausi patarimai, kur susipažinti ir kaip atkreipti vyro dėmesį.


Skaityk nekrologus


Amerikietė Kim Marx-Kuczynski įsigijo 1958 metais išleistą McCall`s žurnalą ir rado jame intriguojantį straipsnį pavadinimu „129 būdai ištekėti“. Viename iš punktų norinčioms ištekėti moterims buvo siūloma skaityti laikraščiuose skelbiamus nekrologus. Juk likusiam našliui greičiausiai norėsis paguodos ir moteriškos šilumos.


Užsiklijuok pleistrą


Tame pačiame žurnale buvo dar vienas patarimas, padėsiantis lengviau užmegzti pokalbį su vyru – užsiklijuoti pleistrą matomoje vietoje. Straipsnio autorius rašė: „Pamatę pleistrą žmonės visuomet klausia, kas nutiko“. Ir iš tiesų, šis metodas gali suveikti!


Sugadink automobilį tinkamoje vietoje


Pro šalį važiuojantys džentelmenai tikrai neatsisakys padėti į bėdą pakliuvusiai damai. Kaip tą automobilį reikėtų sugadinti, straipsnyje nepatikslinta. Bet kuriuo atveju, metodas ne iš pigiųjų ir tikrai ne pats veiksmingiausias.


Nedemonstruok savo intelekto


Vienoje 1952 metais išleistoje psichologo ir santykių eksperto knygutėje pavadinimu „Pasiruošimas vestuvėms“ moterims buvo patariama nerodyti vyrui savo intelekto. Psichologas tikino, kad vyrai linkę vesti „už save mažiau protingas moteris“. Anot autoriaus, būtent dėl šios priežasties protingos moterys taip ir neišteka. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis