Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?

6 patikimi būdai, kurie padės tapti TA vienintele

Psichoterapeuto Gary Neumano tvirtinimu, yra šeši mokslo įrodyti būdai gerokai padidinti tikimybę iš tiesiog mielos pažįstamos savo jausmų objektui tapti geidžiama partnere.

1. Akių kontaktas. Harvardo universiteto psichologo Zicko Rubino tyrimų duomenimis, partneriai, kuriuos sieja stipri meilė, per pokalbį vienas kitam į akis žiūri 75 % viso jo laiko. Tad pasistenk nenusukti nuo vaikino žvilgsnio, net jei labai nervintumeisi.

2. Domėkis, koks jis žmogus (jo interesais, pomėgiais), ir klausykis, ką sako. Nevados ir Vašingtono universitetų tyrimais, gebėjimas būti geru klausytoju – viena svarbiausių sąlygų norint atkreipti kieno nors dėmesį. Žmonėms patinka, kai jais domimasi. Didžiausia klaida – kai žmogus kalba apie save, jį pertraukti ir pradėti pasakoti savo istorijas. Ne tik klausykis – užduok su jo pasakojimu susijusių klausimų, parodyk, kad girdi jį ir supranti.

3. Leisk jam pajusti – jį gerbi ir vertini. G. Neumano teigimu, 48 % porų, su kuriomis jam teko bendrauti per psichoterapijos praktiką, santykiai šlijo dėl to, kad vienas partneris jautėsi visiškai nevertinamas kito. Tad jei vaikinui, kuriam nori patikti, parodysi, kad tikrai jį vertini kaip asmenybę ir žaviesi jo poelgiais, tikėtina, jis atsilygins taip pat.

4. Šypsokis. Dreiko universiteto mokslininkų teigimu, šypsena ne tik suteikia žavesio – ji iš tavęs daro nugalėtoją. Atrodai savimi pasitikinti, su tavimi norisi bendrauti.

5. Nebijok prisilietimų. Tai stiprina judviejų intymumą ir komfortabilumą būnant drauge. Visi tie nežymūs prisilietimai rankomis veikia tik tavo naudai.

6. Ypač kreipk dėmesį į tai, kuo tave traukiantis žmogus domisi. G. Neumano teigimu, pasakodamas apie tai, kas jam itin svarbu, žmogus drauge praveria tą savo asmenybės dalį, kuri yra itin pažeidžiama ir jautri. Jei įvertinsi tuos dalykus, kurie jam rūpi, jis į tai tikrai atkreips dėmesį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis

Prisijunkite!

Prisijungę vartotojai gali:

  • dalyvauti konkursuose
  • skaityti straipsnius vėliau
  • gauti naujienų prenumeratą

Neturite paskyros?