N:18: keisti garsai intymių santykių metu

Ups! Ir kas čia ką tik buvo?

„Mylintis su vaikinu kartais iš ten pasigirsta keisti garsai, tarsi pagadinčiau orą. Tokiomis akimirkomis pasijaučiu labai nejaukiai. Nežinau – apsimesti, kad nieko nebuvo, bandyti pasiteisinti, kad viskas ne taip, kaip atrodo ar tiesiog nekreipti dėmesio?“ – klausia mūsų skaitytoja, o mes skubame atsakyti, nes su taip vadinamuoju „queefingu“ teko susidurti tikriausiai kiekvienai. 


„Queefingas“ (lietuviškas atitikmuo šiam žodžiui greičiausiai kol kas nesugalvotas) – tai garsai, kurie sekso metu sklinda iš tavo vaginos. Tik įsivaizduok: judu pačiame meilės žaidimų įkarštyje ir staiga... tas garsas! Tarsi ką tik būtum sočiai užvalgiusi pupelių. Jei lovoje myluojiesi su savo mylimuoju, greičiausiai abu tik pasijuoksite. Kur kas nemaloniau, kuomet tai nutinka su žavingu nepažįstamuoju ar tavo simpatija, kurį taip stengiesi sužavėti. 


Kodėl taip nutinka? Viskas paprasta: į vaginą patekęs oras bando iš ten pasišalinti. Tavo vagina – tai ne tiesus vamzdelis, joje yra daug įvairiausių išlinkimų ir raukšlelių, kuriose ir pasislepia įsiskverbę oro burbuliukai. Queefingas įprastai pasireiškia tomis akimirkomis, kuomet penis ar vibratorius skverbiasi į tave, tuo pačiu išstumdamas ten esantį orą. Ir visai nesvarbu, kokia poza mylitės – tai gali nutikti bet kada!


Nesijaudink, su šiuo reiškiniu gali susidurti ne tik intymiomis akimirkomis, bet ir paprasčiausiai sportuojant, išrietus savo kūną būtent taip, kad susikaupusiam orui būtų patogu pasišalinti. Netiki? Pabandyk padaryti paprasčiausią žvakę! Greičiausiai iškėlusi kojas į viršų pajusi, kaip susikaupęs oras bando išnerti laukan. 


Ar galima to išvengti? Deja, bet ne. Gali tik vengti pozų, kurių metu reikia kilstelėti dubenį (šuniuko poza – puikus pavyzdys) – mylintis šiomis pozomis queefingo tikimybė gerokai šokteli į viršų. Bet ar verta riboti save dėl tokio menkniekio kaip pašaliniai garsai? Tikrai ne! 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis