5 būdai, kaip įpūsti aistros misionieriaus pozai

Misionieriaus poza – kaip pirmoji intymaus gyvenimo abėcėlės raidė. Kiek nusibodusi, išsikvėpusi... Bet vis tiek pagrindinė. Tad ieškome būdų, kaip ją ir vėl atgaivinti!

Po savo klubais pasidėk porą pagalvėlių – taip kilstelėsi savo klubus aukštyn, pakeisi įsiskverbimo kampą ir pajusi stipresnę trintį klitoriaus srityje. Jei tavo vyrukas netinginiaus ir kilstelės savo kūną remdamasis į lovą delnais, klitorių galėsi papildomai stimuliuoti rankomis. Och, jį tai tikrai dar labiau įkaitins, o tau bus kur kas lengviau patirti didįjį O!


Įkaitink jo fantaziją! Misionieriaus pozoje judu galite žiūrėti vienas į kitą – išnaudok tai maksimaliai! Geidulingai aplaižyk savo lūpas, ranka suimk jo smakrą ir krimstelėk jam į lūpą, stipriai išsiriesk, užmerk akis ir nebijok parodyti to, ką šią akimirką jauti. Būk tikra – jam patinka stebėti tavo pasitenkinimą!


Suteik aštraus pikantiškumo! Pirštais suimk jo plaukus ir atlošk galvą, delnais suspausk sėdmenis, geidulingai aplaižyk savo pirštą ir pervesk juo per jo lūpas... Net ir būdama apačioje tu gali jį valdyti!


Šnabždėk jam į ausį pačius nešvankiausius dalykus. O gal romantiškus? Viskas priklauso tik nuo jūsų nusiteikimo! „Man taip patinka jausti tave savyje...“ – šie žodžiai tikrai privers jį dar labiau įsiaudrinti. Jam giliai įsiskverbus, kilstelėk klubus ir suspausk makšties raumenis.


Į jūsų lovos žaidimus įtrauk žaisliukus. Leisk jam surišti tavo rankas ir visiškai valdyti tavo kūną. Įsidėkite ausinukus ir įsijunkite judu labiausiai jaudinančią dainą – visu garsu, kad negirdėtumėte nieko aplinkui, tik muziką, panardinančią į visišką atsipalaidavimą ir mėgavimąsi jūsų kūnų artumu.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis