Psichologas atskleidė, su kokiomis moterimis vyrai dažniausiai būna neištikimi

Kad ir kaip pasitikėtum savo antrąja puse, šimtu procentų užtikrinta dėl jo ištikimybės niekada negali būti. Tas pats galioja ir vyrams – anot statistikos, moterys neištikimybės srityje jiems tikrai nenusileidžia! 

Kodėl, atrodytų, gražiuose santykiuose vyrams prisireikia kitų moterų? Priežastys gali būti pačios įvairiausios – vieni tiesiog iš prigimties nelinkę įsipareigoti, kiti pavargę nuo kasdienės rutinos ieško kažko naujo, tikėdamiesi, kad tai gali kažką pakeisti. Tačiau šį kartą ne apie vyrus, o apie moteris, dėl kurių jie pameta galvą.


Santykius analizuojantys specialistai atkreipia dėmesį, kad dažnu atveju meilužėje vyrai ieško atsvaros tam, kas vyksta jų šeimyniniame gyvenime. Jei žmona pasyvi, linkusi nusileisti ir paklusti, meilužė greičiausiai bus visiška jos priešingybė – aktyvi, savimi pasitikinti, žinanti savo vertę ir iš gyvenimo imanti viską, ko nori. Ir atvirkščiai – jei žmona linkusi vadovauti, labai tikėtina, kad meiluže jis išsirinks kur kas ramesnę, tokią, šalia kurios jis pasijustų stipresnis.


Ir vis dėlto galima išskirti 5 esminius moterų bruožus, kurie labiausiai traukia vedusius vyrus.


Pozityvumas.

Psichologas paaiškina: įsisukti į kasdienę rutiną ilgalaikiuose santykiuose visiškai natūralu – dauguma gyvename „darbas – namai – darbas“ režimu, kuriame kasdienių rūpesčių kur kas daugiau, nei pozityvių natų. Standartinė situacija: darbe – problemos, namuose – pavargusi žmona ir dėmesio reikalaujantys vaikai. O čia atsiranda moteris, šalia kurios gyvenimas atrodo visai kitoks – lengvas, neįpareigojantis, kupinas naujų potyrių. Visa tai tėra iliuzija, tačiau labai stipri ir labai traukianti. Daugybė vyrų išeina pas kitas moteris ir po kurio laiko supranta padarę klaidą. Juk iš tiesų niekas nepasikeičia, kiekvienuose santykiuose atsiranda rutina – ar su buvusia žmona, ar su meiluže.


Efektinga išvaizda.

Psichologas paaiškina: tai visiškai natūralus vyro noras turėti dar vieną trofėjų. Tokio tipo neištikimybė dažniausiai būna trumpalaikė – tarsi vyro bandymas sau pačiam įrodyti, kad jis vis dar vyriškas ir patrauklus priešingai lyčiai. Labai dažnai tokiai neištikimybei pasiduoda vyresnio amžiaus vyrai, susidūrę su taip vadinama vidurio amžiaus krize.


Dėmesingumas.

Psichologas paaiškina: gana dažnai ilgalaikiuose santykiuose vyrai jaučiasi tikrąja ta žodžio prasme išsunkti. Jiems tenka prisiimti atsakomybę už šeimą, už dabartį ir ateities perspektyvas. Kuomet šalia atsiranda moteris, mokanti išklausyti ir užjausti, jie staiga pasijunta pagaliau suprasti. Grįžti į namus, kuriuose ir vėl bus kažko reikalaujama, ar būti su moterimi, šalia kurios galima tiesiog atsipalaiduoti – antras variantas skamba kur kas mieliau. Deja, tai vėlgi tėra iliuzija.


Savo gyvenimo turėjimas.

Psichologas paaiškina: vyrus visuomet labiau traukia tai, kas sunkiai pasiekiama. Tad visiškai natūralu, kad gyvenimu besimėgaujanti, veiklos turinti moteris visuomet bus įdomesnė nei ta, kuri sėdi namuose ir laukia jo skambučio.


Savęs mylėjimas.

Psichologas paaiškina: pasitikėjimas savimi, aukšta savivertė, meilė sau pačiai – visa tai moteris spinduliuoja iš savo vidaus ir vyrai tai jaučia. Tokia moteris gali būti neideali savo išvaizda, tačiau ji turi labai stiprią energetiką. Tokią, kuri aiškiai parodo vyrui – šią moterį reikia vertinti. Štai kodėl santykių ekspertai ir psichologai visoms moterims rekomenduoja santykiuose pirmiausia rūpintis savimi. Vyrai su moterimis elgiasi taip, kaip jos leidžia su jomis elgtis. Todėl norint būti vertinamai, pirmiausia reikia vertinti pačiai save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis