Santykių ekspertas: 5 klausimai, kuriuos kiekviena moteris turi užduoti savo vyrui

Ilgalaikiuose santykiuose žmones išlaiko ne aistra, o panašus požiūris į gyvenimą, panašios vertybės, - mano santykių ekspertas Gurpreetas Singhas. 

Tam, kad pažintume vienas kitą, gali prireikti nemažai laiko. Juk žmonės atsiskleidžia tik tam tikrose gyvenimiškose situacijose. Jei nori savo mylimąjį pažinti geriau, pasinaudok santykių eksperto Gurpreeto Singho patarimais – užduok jam klausimus, padėsiančius pamatyti tikrąsias jo vertybes ir požiūrį.


Kas tau svarbu? Santykių ekspertas siūlo paklausti savo partnerio, kokie 5 dalykai jam gyvenime atrodo patys svarbiausi. Atsakymai gali būti patys įvairiausi – nuo pinigų ar karjeros, iki šeimos ar kelionių. „Palygink jo atsakymus su savaisiais. Taip labai aiškiai pamatysi, ar jūsų vertybių skalė sutampa. Norint sukurti laimingus santykius, reikia ieškoti panašumų. Galite diskutuoti dėl neužsuktos dantų pastos pakuotės, bet ne tokiais klausimais kaip vaikai, finansai ar karjera. Jeigu jūsų požiūriai esminiais dalykais nesutampa, išlaikyti santykius bus sunku“ - pataria Gurpreetas.


Kokiems dalykams tu negailėtum pinigų? Gal jis pasakys, kad svarbiausia turėti gerą automobilį, o namai – kam jie reikalingi, jei galima gyventi absoliučiai bet kur? Puiku, jeigu tu manai taip pat. Tačiau jūsų nuomonėms kardinaliai išsiskyrus, nereikėtų tikėtis, kad laikui bėgant kas nors pasikeis.


Kaip įsivaizduoji gyvenimą po 5-10 metų? Visų pirma atkreipk dėmesį, ar jo planuose tu apskritai egzistuoji. Šis klausimas neretai išduoda esminius požiūrių skirtumus į ateitį. Santykių ekspertas atkreipia dėmesį, kad visi santykiai neišvengiamai sukasi aplink ateities perspektyvas. Jeigu jos nesutampa – vertėtų susimąstyti, ar tai tikrai tau tinkantis žmogus. Tik prisimink – kalbėti reikia ne apie artimiausius metus ar dvejus, o apie tolimesnius planus.


Kiek tau svarbūs santykiai su šeima? Požiūris į šeimą santykiuose yra ypatingai svarbus: „Įsivaizduokite, kad vienas iš partnerių turi labai glaudžius ryšius su šeima, o kitas – ne. Labai tikėtina, kad ateityje dėl to gali kilti rimtų nesutarimų, nes abiem pusėms bus paprasčiausiai sunku suprasti vienam kitą“ - sako santykių ekspertas.


Ką tau patinka veikti, kuomet būname atskirai? Santykių ekspertas atkreipia dėmesį, kad pavojaus signalu gali tapti antros pusės priklausomybė nuo tavęs, asmeninio gyvenimo neturėjimas. „Visai nesvarbu, ką jis veikia. Svarbiausia, kad veiktų“ - sako Gurpreetas. Didžiausios santykių problemos prasideda tuomet, kai vienas iš partnerių pernelyg stipriai tapatina savo gyvenimą su santykiais ir neturi jokios veiklos už tų santykių ribų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis